Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Okręg nr 2

Śródmieście, Chełm, Ujeścisko-Łostowice

A
A
Ostatnia aktualizacja: 05 października 2018 r.

Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. OLESZEK Bogdan Marian

  2. BŁASZCZYK Kamila Maria

  3. NIERODA Adam Józef

  4. WILCZYŃSKI Krzysztof Czesław

  5. BUMBLIS Marek

  6. BOROWSKA-GALA Stanisława

  7. MUŃSKI Jan Władysław

  8. SZCZEPAŃSKA Maria Róża

  9. TOPOLEWSKA Dorota Marzena

  10. SKARBEK Mateusz Jacek

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

  1. MENCZYKOWSKI Marian Alfred

  2. STAWSKA Anna

  3. ROCZTEJN Robert

  4. ATAMAN-MAŃKOWSKA Mariola Aurelia

  5. PEREDA Izabela Maria

  6. WILAMOWSKA Irena

  7. LASOTA Krzysztof Ludwik

  8. KONOPACKI Andrzej Henryk

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej

  2. KORALEWSKI Kazimierz Marian

  3. MAJEWSKI Przemysław Tomasz

  4. SIARNOWSKI Robert Grzegorz

  5. KRASULA Alicja Zuzanna

  6. CABAJ Joanna Dorota

  7. TUL Teresa

  8. DYNABURSKA Daniela Maria

  9. SZCZESIAK Mariusz Andrzej

  10. ŁABSZ Sławomir Stefan

Lista nr 11 – Komitet Wyborczy Wyborców Gdańsk Tworzą Mieszkańcy

  1. HOŁUBOWSKI Jacek Mariusz

  2. GAŁEK Anna Maria

  3. GRUSZKIEWICZ Marcin

  4. LEONCZUK Błażej

  5. KLEWCOW Iwona

  6. DUDEK Justyna Katarzyna

  7. ŚWIĄTKOWSKA Marzena Maria

  8. BACHÓRZ Marcin

  9. WYGONOWSKI Andrzej

  10. SZAJNA Paweł Jakub

Lista nr 12 – Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

  1. BANACH Jolanta Maria

  2. WOJCIECHOWICZ Michał Rafał

  3. KAMROWSKA Magdalena Katarzyna

  4. LEONIAK Marcin Marek

  5. ROLEWICZ Barbara Bożena

  6. GIERS Przemysław

  7. LIPSKA Jolanta Maria

  8. GURFINKIEL Tomasz Jakub

  9. CHOJNACKA Iwonna Grażyna

  10. MUSZEL Magdalena

Lista nr 14 – Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Adamowicza Wszystko Dla Gdańska

  1. ADAMOWICZ Paweł Bogdan

  2. DULKIEWICZ Aleksandra Maria

  3. WASILEWSKA Teresa

  4. BILDZIUK Marcin Sławomir

  5. WORONIECKA Elżbieta Sławomira

  6. RYDLEWSKA-KOWALIK Sylwia Barbara

  7. TOŁOCZKO Tomasz Jerzy

  8. GDANIEC Danuta

  9. JAŻDŻEWSKI Stanisław Michał

  10. CZERNIEWSKA Katarzyna Maria