Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Okręg nr 1

Brzeźno, Nowy Port, Letnica, Przeróbka, Stogi, Krakowiec-Górki Zachodnie, Wyspa Sobieszewska, Rudniki, Olszynka, Orunia-Św. Wojciech-Lipce

A
A
Ostatnia aktualizacja: 05 października 2018 r.

Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

  1. ŚPIEWAK-DOWBÓR Cezary Jan

  2. BARTKÓW Agnieszka

  3. KAŹMIERCZYK Lech Artur

  4. SOWIŃSKA Olga Iwona

  5. WALENDZIAK Wojciech Jerzy

  6. SKIBA Arkadiusz Aleksander

  7. TOKARSKA Maja

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem

  1. KRAWCZYŃSKA Anna Katarzyna

  2. ZAGŁOBA Ryszard Andrzej

  3. KRAKOWIAK Iwona Maria

  4. GOŁUŃSKI Tadeusz

  5. AMROŻEWSKA Agnieszka Wiktoria

  6. KOŻYCZKOWSKI Stefan

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. JAROSZEWICZ Waldemar

  2. SKIBA Andrzej Marcin

  3. WIECKI Krzysztof Józef

  4. SZCZEMIER-SZCZEMIERSKA Barbara Karolina

  5. KAMIŃSKA Krystyna

  6. MILEWSKA Małgorzata

  7. ITRICH Roman Wawrzyniec

Lista nr 11 – Komitet Wyborczy Wyborców Gdańsk Tworzą Mieszkańcy

  1. HAMADYK Łukasz Mariusz

  2. BIELECKI Dobrosław Wojciech

  3. CUDOWSKA-ŻUKOWSKA Iwona

  4. BRZYSZCZ Piotr

  5. BURBAN Sabina

  6. BRÓDKA Jakub

  7. KRZAK Hanna

Lista nr 12 – Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Społeczny Lepszy Gdańsk

  1. SOBAŃSKA Joanna Małgorzata

  2. SOKOŁÓW Tomasz

  3. SZEKSZTEŁŁO Eliza Dorota

  4. BIŃKOWSKI Łukasz

  5. TOPOROWSKA Sylwia Anna

  6. LITWINIENKO Grzegorz

  7. GRUDZIŃSKI Marcin

Lista nr 13 – Komitet Wyborczy Wyborców Narodowego Frontu Polskiego – Wojciecha Olszańskiego

  1. HANSEN Weronika Milena

  2. KOŁODZIEJCZYK Kamila

  3. KUDŁA Teodor Michał

  4. HOFFMANN Jacek

  5. ŚNIEŻKO Ryszard

Lista nr 14 – Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Adamowicza Wszystko Dla Gdańska

  1. DUNAJEWSKA Beata Elżbieta

  2. PRAŻNOWSKI Łukasz Andrzej

  3. PATYK Ewa Elżbieta

  4. PETRYCZKO Jerzy

  5. WOJDYŁO Ewelina Justyna

  6. KOPEĆ Krzysztof Jan

  7. ŻMIJEWSKA Elżbieta

Lista nr 15 – Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni

  1. ZIEMBIŃSKI Sławomir Czesław

  2. MAGNUSZEWSKI Krzysztof Jan

  3. POGODZIŃSKA Lucyna Maria

  4. GAWINA Jarosław Piotr

  5. PINGOT Joanna Maria