PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Życzenia i niespodzianka muzyczna na Dzień Matki od prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz

Życzenia i niespodzianka muzyczna na Dzień Matki od prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz
Film z życzeniami i podziękowaniami dla gdańskich mam opublikowała na swoimi profilu na Fb prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Po życzeniach, wysłuchać można krótkiego recitalu trzech śpiewaczek z zespołu Bellcanti.
26 maja - Dzień Matki
26 maja - Dzień Matki
Tim Kraaijvanger/pixabay.com

 

“Kochane gdańszczanki, cudowne Mamy. W tym szczególnym dniu chciałam wyrazić przede wszystkim wdzięczność za to, że Jesteście zawsze wtedy, kiedy Was potrzebujemy. Potraficie wysłuchać, przytulić, ale i powiedzieć ostre słowo, kiedy trzeba. Wielkie podziękowania należą się Wam zwłaszcza teraz, w tym trudnym czasie, kiedy wiele z Was jest w domu, pracuje zdalnie i opiekuje się dziećmi. Za to wszystko bardzo serdecznie Wam dziękuję.

W małym prezencie mam dla was odrobinę muzyki i piosenek sprzed lat, które mam nadzieję sprowokują uśmiech na Waszych twarzach. Zapraszam do oglądania lokalnych artystek z zespołu Bellcanti. Wszystkiego dobrego i niech Wasi bliscy zadbają o Was dzisiaj szczególnie” - to życzenia Aleksandry Dulkiewicz w formie pisemnej, podpięte do posta, zachęcamy do obejrzenia filmu z koncertem.

 

oprac. IBwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl