PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zrób zdjęcie Gdańska z motywem wody i wygraj unikalne wodne gadżety

Zrób zdjęcie Gdańska z motywem wody i wygraj unikalne wodne gadżety
Trwa konkurs fotograficzny pod hasłem “Kocham gdańskie wody”. Organizator wydarzenia, spółka Gdańskie Wody, dla 10 laureatów przygotowała zestawy - po dwie pary kaloszy z Neptunem i deszczowych skarpet do kompletu. Zdjęcia można nadsyłać do 25 lutego.
`Gdańskie wody` w Nowym Porcie. Zdjęcie ilustracyjne
`Gdańskie wody` w Nowym Porcie. Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

 

Gdańskie Wody już od kilku lat świętują kolejne urodziny swojego profilu na Fb, który pojawił się w sieci w walentynki, konkursem fotograficznym pod przewrotnym hasłem “KOCHAM GDAŃSKIE WODY”.

Wystarczy do 25 lutego (do godz. 20) podesłać na profil Gdańskich Wód zdjęcia lub kolaże zdjęć ukazujących ukochane wodne miejsce autora w Gdańsku i znaleźć się w gronie laureatów, by otrzymać oryginalne kalosze z wizerunkiem Neptuna i skarpetkami w deszczowe wzory do kompletu. Nagrody przewidziano nie tylko dla 10 laureatów, ale także dla ich ukochanych.

Jury wyłoni zwycięzców biorąc pod uwagę zgodność nadesłanych prac z tematem, kreatywność i warsztat fotograficzny, a także liczbę uzyskanych punktów w głosowaniu “lajkami” na Facebooku Gdańskich Wód, na którym opublikowane zostaną nadesłane fotografie (bez nazwiska autora). 

 

Szczegóły na profilu Gdańskich Wód 

150945045_1101327623667883_6039944008130149980_o

 

 

 

 

oprac. IBwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl