PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zobacz trening reprezentacji Polski na stadionie w Gdańsku. Jak zdobyć zaproszenie?

Zobacz trening reprezentacji Polski na stadionie w Gdańsku. Jak zdobyć zaproszenie?
Reprezentacja Polski oraz Miasto Gdańsk zapraszają kibiców na dwie publiczne sesje treningowe. Na każdy trening będzie mogło wejść 5 tysięcy kibiców. Pierwsza sesja odbędzie się w czwartek, 10 czerwca o godz. 17. Kolejna - we wtorek, 15 czerwca. Zakończyła się już dystrybucja wejściówek na pierwszy trening.
Reprezentacja Polski wybrała gdański stadion na swoją bazę treningową i zapraszają na otwarte treningi
Reprezentacja Polski wybrała gdański stadion na swoją bazę treningową i zaprasza na otwarte treningi
fot. Jerzy Pinkas/gdansk.pl

 

Reprezentacja Polski otwiera swoje treningi dla publiczności. Przygotowania kadry na żywo, może obejrzeć łącznie nawet 10 tysięcy kibiców. Zachęcamy wszystkich do wsparcia biało-czerwonych przed ważnymi meczami w finałach mistrzostw Europy.

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek, 10 czerwca o godzinie 17. Wejście na stadion Polsat Plus Arena Gdańsk będzie możliwe od godziny 16. Druga publiczna sesja treningowa odbędzie się we wtorek, 15 czerwca, o tej samej porze. Zajęcia potrwają ponad godzinę.

– Jesteśmy zadowoleni z faktu, że reprezentacja Polski wybrała nasz stadion na swoją bazę treningową. Po wielkich emocjach związanych z finałem Ligi Europy mamy na naszym obiekcie kolejne wyjątkowe wydarzenie. Dzięki partnerskiej współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej udało się zorganizować dwa otwarte treningi, na które już dzisiaj serdecznie zapraszam – mówi Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.

– Cieszymy się, że reprezentacja trenuje w Polsce, gdzie może liczyć na doping kibiców, dlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić ich do udziału w publicznych sesjach treningowych – dodał Jakub Kwiatkowski, Team Manager ds. sportowych oraz rzecznik prasowy reprezentacji Polski i PZPN.

Publiczne sesje treningowe organizowane są przez miasto i Polski Związek Piłki Nożnej. Niewykluczone, że w momencie przejścia do kolejnej fazy rozgrywek UEFA EURO 2020, odbędą się kolejne publiczne treningi.

 

Jak otrzymać zaproszenie? 

Na stronie internetowej polsatplusarenagdansk.pl w środę, 9 czerwca o godzinie 12.00 udostępniony będzie link do formularza, po wypełnieniu którego otrzymamy na e-mail zaproszenie upoważniające do uczestnictwa w sesji treningowej 10 czerwca o godzinie 17:00. Jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Zaproszenia są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania.

W środę, 9 czerwca, zakończyła się dystrybucja wejściówek na pierwszy trening reprezentacji Polski. 

Informacje o uruchomieniu puli zaproszeń na drugą sesję treningową zostaną podane w późniejszym terminie.

 

oprac. AUwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl