PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Zmiana organizacji ruchu na ul. Okopowej przy Urzędzie Marszałkowskim. MAPA

Zmiana organizacji ruchu na ul. Okopowej przy Urzędzie Marszałkowskim. MAPA
W nocy, z 23 na 24 kwietnia 2019 roku, zamknięty zostanie odcinek ul. Okopowej na wysokości Urzędów Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego. Ten fragment będzie całkowicie wyłączony z ruchu do końca roku. Ulica Toruńska zostanie otwarta dla ruchu w obu kierunkach.
Okopowa zamknięciedobre
W nocy z 23 na 24 kwietnia 2019 roku zamknięty zostanie odcinek ul. Okopowej na wysokości Urzędów Marszałkowskiego i Urzędu Wojewódzkiego. Ten fragment będzie całkowicie wyłączony z ruchu.
Mat. DRMG

 

Dojazd do ulicy Mostowej odbywać się będzie przez ulicę Rzeźnicką, która pozostanie jednokierunkowa, ale nastąpi zmiana kierunku jazdy. Auta na ul. Rzeźnickiej poruszać się będą od ul. Toruńskiej w kierunku ul. Augustyńskiego. Dojazd do ulicy Toruńskiej odbywać się będzie przez jednokierunkową ulicę Żabi Kruk, gdzie również nastąpi zmiana kierunku jazdy. Ruch pojazdów na Żabim Kruku będzie możliwy od ul. Augustyńskiego w kierunku ul. Toruńskiej. Ten odcinek ulicy Okopowej będzie zamknięty do końca 2019 roku. 

 

okopowadobra
Od 18 kwietnia 2019 roku zamknięto ruch pieszy i rowerowy na odcinku od wyjścia z tunelu do ul. Armii Krajowej,
Mat. DRMG

 

Przypominamy, że w związku z kolejnym etapem budowy Wiaduktu Biskupia Górka, także od wtorku 23 kwietnia 2019 roku wprowadzono zmiany na ulicy Okopowej - zamknięto ruch pieszy i rowerowy na odcinku od wyjścia z tunelu do ul. Armii Krajowej, a na odcinku od tunelu w kierunku ul. Zaroślak ruch odbywa się po tymczasowym chodniku.

Taka organizacja ruchu utrzyma się przez około trzy miesiące.

opr. AK

Aneta NiezgodaUrząd Miejski w GdańskuDyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Aneta Niezgoda - najnowsze
Aneta NiezgodaUrząd Miejski w GdańskuDyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska
Aneta Niezgoda - najnowsze