Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Kup lub zamień mieszkanie, wynajmij lokal użytkowy - duży ruch na Targach Mieszkań i Domów

W sobotę do niedzielę (3-4 marca) odbyły się Targi Mieszkań i Domów. Swoją ofertę przedstawiło kilkudziesięciu wystawców: m.in. Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych. - Prezentujemy 35 lokali mieszkalnych i 5 lokali użytkowych - mówił Piotr Guzow, dyrektor GZNK. Zobaczcie nasz fotoreportaż z pierwszego dnia targów.

Kup lub zamień mieszkanie, wynajmij lokal użytkowy - duży ruch na Targach Mieszkań i Domów
A
A
data publikacji: 04 marca 2018 r.

Stoisko Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych - interesujące pod każdym względem
Stoisko Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych - interesujące pod każdym względem
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Targi Mieszkań i Domów odbywają się w Amber Expo przy ul. Żaglowej w godzinach od 10:00 do 17:00. Wśród wystawców są najwięksi i najpopularniejsi trójmiejscy deweloperzy, agencje nieruchomości, banki i pośrednicy finansowi z propozycjami kredytów hipotecznych. Wśród wystawców są też firmy branży RTV i AGD, innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz, ekologicznych rozwiązań dla domu. 

Odbywają się też bezpłatne seminaria i porady ekspertów:

W niedzielę, 4 marca

  • godz. 11.00-12.00 Jak bezpiecznie kupić mieszkanie od dewelopera - Rafał Kus
  • godz. 12.00-13.00 Inwestycja mieszkaniowa: bezpieczna i dochodowa - Robert Chmielewski
  • godz. 15.00-16.00 Inwestowanie w mieszkania na wynajem krótkoterminowy od A do Z - Robert Marek Studziński 


Mieszkania i lokale użytkowe od GZNK

Wśród osób poszukujących mieszkań coraz popularniejsza jest zamiana. Powód: nie wymaga tak wielkich środków, jak przy zakupie. Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i podczas targów prezentuje ofertę mieszkań komunalnych do zamiany oraz ofertę wynajmu lokali użytkowych skierowaną do przedsiębiorców.

- Doświadczenia lat ubiegłych pokazują, że udało nam się wypełnić pewną niszę rynkową. Podczas tegorocznych targów prezentujemy 35 lokali mieszkalnych i 5 lokali użytkowych, położonych w atrakcyjnych lokalizacjach - mówi Przemysław Piotr Guzow, dyrektor GZNK. - Mówimy również o celach programu i efektach pracy w ramach projektu Wspólne Podwórko. Jest to jedynie niewielka część oferty zamiany lokali i wynajmu lokali użytkowych. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej www.gznk.pl

Na miejscu pomocą i informacją służą pracownicy Gdańskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych. Można również odbyć wirtualny spacer po części Gdańska, obejrzeć kompleks wyremontowanych kamienic przy ul. Białej oraz panoramę Wrzeszcza. -
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl