PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wygraj bilety na PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi

Wygraj bilety na PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi
Ponownie zapowiada się wielkie, żużlowe święto! Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne wejściówki na prestiżowy turniej PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi na żużlu, który odbędzie się w Gdańsku. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie.
Dominik Paszliński / www.gdansk.pl


PYTANIE:

Który z wychowanków gdańskiego klubu wygrał zawody IMME?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 3 sierpnia 2018 roku, do godz. 11.00 na adres mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o odebraniu biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie maila prosimy wpisać: PGE IMME.

Więcej o turnieju!

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu "Bilety na PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Pomorski Klub Hokejowy 2014 S.A. / Speedway Events.

2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: PGE IMME.

6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi w dniu 5 sierpnia 2018 r.

8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu,w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji.

Polityka prywatności