PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Stary Maneż. Wygraj bilety na koncert kwintetu Wojtka Mazolewskiego z muzyką Krzysztofa Komedy

Stary Maneż. Wygraj bilety na koncert kwintetu Wojtka Mazolewskiego z muzyką Krzysztofa Komedy
Kwintet Wojtka Mazolewskiego rusza na wyjątkową trasę koncertową poświęconą muzyce Krzysztofa Komedy. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne wejściówki na koncert który odbędzie się w Starym Maneżu 6 listopada! Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie.
7

Muzyka Krzysztofa Komedy inspiruje całe pokolenia muzyków nie tylko w Polsce ale i na świecie. Nie inaczej jest z Wojtkiem Mazolewskim i muzykami jego kwintetu Joanną Dudą, Markiem Pospieszalskim, Oskarem Torokiem i Qbą Janickim. Jednym z impulsów do zagłębienia w jego twórczość był zeszłoroczny koncert WMQ w Londynie podczas prestiżowej serii "Church of Sound". Zespół Wojtka Mazolewskiego zaprezentował londyńskiej publiczności specjalny projekt „Polish Jazz” poświęconym legendom polskiego jazzu w tym w dużej części muzyce Komedy.

Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 6 listopada 2018 r. o godz. 20.00 w Starym Maneżu w Gdańsku. Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia. Dwie pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie otrzymają jeden podwójny bilet na to wyjątkowe wydarzenie.

4

PYTANIE:

Jaki teledysk promuje trasę koncertową WMQ?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do środy, 31 października 2018 roku, do godz. 11.00 na adres mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o odebraniu biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie maila prosimy wpisać: Wojtek Mazolewski Quintet "Komeda".

Więcej o koncercie!Zapłać

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na koncert Wojtka Mazolewskiego" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Agencja Artystyczna Grajnia.

2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Wojtek Mazolewski Quintet "Komeda".

6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na koncert, który odbędzie się 6 listopada 2018 r.

8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.

Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji. 

Polityka prywatności