PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wszystko o Jarmarku Św. Dominika. Zobacz wideoczat, godz. 12.30

Wszystko o Jarmarku Św. Dominika. Zobacz wideoczat, godz. 12.30
Już w najbliższą sobotę 28 lipca 2018 r. rozpocznie się 758. Jarmark Św. Dominika. Potrwa do 19 sierpnia. Jaki będzie? Na co warto zwrócić uwagę i czego nie można przegapić? O tym wszystkim porozmawiamy na żywo w wideoczacie Wszystkie Strony Miasta z osobami odpowiedzialnymi za organizację tej wielkiej imprezy. Zapraszamy w czwartek o 12.30 na stronę gdansk.pl
Jak będzie wyglądała tegoroczna inauguracja Jarmarku Św. Dominika? Nz. początek Jarmarku sprzed roku
Jak będzie wyglądała tegoroczna inauguracja Jarmarku Św. Dominika? Nz. początek Jarmarku sprzed roku
zdj. Dominik Paszliński/gdansk.plGdański Jarmark Św. Dominika to największa impreza plenerowa w Europie, która ma już już ponad 7-wiekową tradycję. Swoje stoiska rozstawi w tym roku 1000 handlowców i rzemieślników. Do grodu nad Motławą przyjadą aż z 12 krajów. Charakter Jarmarku zmienia się z roku na rok. Obok handlu pojawia się coraz bogatsza oferta kulturalna i rozrywkowa.

Jak będzie wyglądał handel podczas tegorocznego Jarmarku Św. Dominika? Jakie atrakcje kulturalne czekają na mieszkańców i turystów? Krótko mówiąc - wszystko na temat Jarmarku Św. Dominika AD 2018 w programie Wszystkie Strony Miasta. Poznamy szczegóły imprezy, zanim klucz do miasta trafi tradycyjnie w ręce kupców. 

Gośćmi programu będą Andrzej Bojanowski, prezes Międzynarodowych Targów Gdańskich i Joanna Czauderna – Szreter, dyrektor programowa Jarmarku Św. Dominika. Emisja programu na żywo w czwartek, 26 lipca o godz. 12.30 na stronie gdansk.pl.

Zobacz jak wyglądała ubiegłoroczna inauguracja Jarmarku Św. Dominika: 

oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl