Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wrzeszcz Górny. W czwartek spotkanie prezydenta Gdańska z mieszkańcami dzielnicy

O problemach z parkowaniem, o planowanych i realizowanych inwestycjach, i o wielu innych sprawach, w tym bolączkach, z którymi na co dzień stykają się mieszkańcy Górnego Wrzeszcza. O tym wszystkim będzie można porozmawiać bezpośrednio z władzami miasta w trakcie kolejnego, już 72. spotkania obywatelskiego z cyklu "Twoja dzielnica – Twój Gdańsk".

Wrzeszcz Górny. W czwartek spotkanie prezydenta Gdańska z mieszkańcami dzielnicy
A
A
data publikacji: 16 października 2017 r.

W czwartek spotkanie prezydenta Gdańska z mieszkańcami Górnego Wrzeszcza
W czwartek spotkanie prezydenta Gdańska z mieszkańcami Górnego Wrzeszcza
Dominik Paszliński/www.gdansk.pl

W trakcie spotkań obywatelskich prezydent Gdańska Paweł Adamowicz opowiada mieszkańcom m.in. o inwestycjach i projektach zrealizowanych, a także planowanych na terenie danej dzielnicy. W spotkaniach uczestniczą również zastępcy prezydenta miasta, z którymi można porozmawiać, zgłosić ewentualny problem, który należy rozwiązać bądź wypytać o interesującą kwestię związaną z dzielnicą. Na miejscu obecni są też zawsze prezesi miejskich spółek oraz dyrektorzy wydziałów gdańskiego magistratu, którym także można zgłosić różne sprawy związane z daną dzielnicą.

Przed dwoma tygodniami odbył się tzw. spacer gospodarski z udziałem Piotra Grzelaka, zastępcy prezydenta Gdańska, miejskimi urzędnikami oraz radnymi dzielnicy, po Górnym Wrzeszczu. O tym, co ustalono w jego trakcie, można przeczytać tutaj. 

Spotkanie z prezydentem Gdańska odbędzie się w najbliższy czwartek, 19 października, w gmachu Szkoły Podstawowej nr 39, przy ul. Obywatelskiej 1. Początek o godz. 17.

Od godz. 16 na miejscu dyżurować będą pracownicy wybranych jednostek miejskich, m.in. Zarządu Transportu Miejskiego, Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni czy Saur Neptun Gdańsk. Także im będzie można zgłosić ewentualne problemy bądź zasięgnąć informacji na interesujący Państwa temat. Zapraszamy już dziś na to spotkanie. 

Przeczytaj także:

Olszynka. Radni chcą budowy tunelu pod torami kolejowymi

Wrzeszcz Dolny. Wiceprezydent Grzelak ustalił listę pilnych rzeczy do zrobienia

Aniołki. Potrzebne miejsca postojowe i wsparcie dla popadających w ruinę urokliwych kamienic

oprac. KG (0)
www.gdansk.pl
oprac. KG (0)
www.gdansk.pl