PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wrzeszcz Górny. Awaria wodociągu przy ul. Do Studzienki - zakończyła się naprawa jezdni, droga całkowicie przejezdna

Wrzeszcz Górny. Awaria wodociągu przy ul. Do Studzienki - zakończyła się naprawa jezdni, droga całkowicie przejezdna
Pękła rura o średnicy 100 cm, na wysokości budynku ul. Do Studzienki 23. Trzeba było w tym miejscu zająć pas jezdni i zrobić wykop. Bez wody byli mieszkańcy trzech budynków, ale ok godz. 21.30 awarię udało się naprawić. W środę, od samego rana, naprawiano jezdnię.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Ekipa naprawiająca awarię musiała zająć pas jezdni ul. Do Studzienki prowadzący w kierunku Grunwaldzkiej
Ekipa naprawiająca awarię musiała zająć pas jezdni ul. Do Studzienki prowadzący w kierunku Grunwaldzkiej
Saur Neptun Gdańsk

 

AKTUALIZACJA, 5 stycznia, godz. 14.50

Ulica Do Studzienki jest już przejezdna w obu kierunkach. Nawierzchnia w miejscu awarii została odtworzona w technologii docelowej - ruch kołowy odbywa się po asfalcie, a nie tymczasowych płytach.

 

AKTUALIZACJA, godz. 21.33:

"Służby Saur Neptun Gdańsk usunęły awarię sieci wodociągowej przy ulicy Do Studzienki (na wysokości nr 23). Woda powróciła już do mieszkańców. W godzinach porannych w środę 5 stycznia rozpocznie się odtwarzanie nawierzchni w pasie, gdzie prowadzone były prace naprawcze. Oznacza to, że nadal punktowo wyłączony będzie z ruchu odcinek ul. Do Studzienki w kierunku al. Grunwaldzkiej. Ruchem w tym miejscu sterować będzie sygnalizacja świetlna lub upoważnione do tego osoby".

 

KOMUNIKAT SAUR NEPTUN GDAŃSK Z GODZ. 16.03

Pełny komunikat Magdaleny Rusakiewicz, rzeczniczki prasowej Saur Neptun Gdańsk: “Awaria wodociągu na wysokości ul. Do Studzienki numer 23 spowodowała konieczność punktowego wyłączenia z ruchu jednego pasa jezdni. Kierowcy przemieszczający się w kierunku al. Grunwaldzkiej muszą się liczyć z utrudnieniami.

 Uszkodzeniu uległ wodociąg o średnicy 100 mm. Wody w kranach nie mają aktualnie mieszkańcy budynków przy ul. Do Studzienki nr 10, 12 i 23. Szacowany czas przywrócenia zasilania w wodę to godz. 22.00 dziś wieczorem.

 O terminie przywrócenia przejezdności ulicy poinformuję Państwa w następnym komunikacie”.

oprac. RDwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl