PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

WOŚP. Andrea Anastasi i Roberto Piazza wspólnie gotują. Licytuj i gotuj razem z nimi

WOŚP. Andrea Anastasi i Roberto Piazza wspólnie gotują. Licytuj i gotuj razem z nimi
Dwóch wybitnych trenerów siatkówki zaprasza do wspólnego… gotowania! Aukcja ruszyła w piątek, 11 stycznia i potrwa do piątku, 18 stycznia. Zwycięzca będzie gotował razem z Andreą Anastasim - trenerem Trefla Gdańsk i Roberto Piazzą - szkoleniowcem PGE Skry Bełchatów w sobotę, 19 stycznia. Pieniądze z aukcji zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Andrea Anastasi (z lewej) i Roberto Piazza zapraszają na wspólne gotowanie. Kto wygra licytację, ten w sobotę, 19 stycznia, będzie gotował wspólnie z wybitnymi trenerami
Andrea Anastasi (z lewej) i Roberto Piazza zapraszają na wspólne gotowanie. Kto wygra licytację, ten w sobotę, 19 stycznia, będzie gotował wspólnie z wybitnymi trenerami
fot. Trefl Gdańsk


- Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego bardzo się cieszymy, że możemy wesprzeć tę akcję. Jako Włosi, a jak wiadomo nasi rodacy lubią dobrze zjeść, zapraszamy Was do wylicytowania… wspólnego gotowania z nami w Hotelu Haffner! To będzie pierwszy raz, kiedy staniemy ramię w ramię w kuchni i potrzebujemy Waszej pomocy - mówią Andrea Anastasi i Roberto Piazza, dwaj wybitni włoscy trenerzy, którzy trenują (odpowiednio) Trefla Gdańsk i PGE Skrę Bełchatów.

Wspólne gotowanie uda się przeprowadzić przy okazji najbliższego meczu Trefla z PGE Skrą, które odbędzie się w Ergo Arenie w niedzielę, 20 stycznia, o godz. 14:45. Mistrzowie Polski z Bełchatowa do Gdańska przyjadą już dzień wcześniej, więc w sobotę o godz. 18:00 - po treningach obu drużyn - trenerzy spotkają się ze zwycięzcą licytacji w sopockim Hotelu Haffner.

LICYTUJ I WYGRAJ WSPÓLNE GOTOWANIE Z ANDREĄ ANASTASIM I ROBERTO PIAZZĄ

UWAGA! Licytacja trwa do piątku, 18 stycznia.


- Trenerzy ze zwycięzcą licytacji najpierw razem przygotują kolację, oczywiście ze wsparciem hotelowych kucharzy, a następnie wspólnie usiądą do stołu - mówi Justyna Gdowska, rzecznik prasowy Trefla Gdańsk.

Jakie dania przygotują?

- Na pewno będą to zdrowe ryby od partnera „gdańskich lwów”, firmy Royal Seafood, a dokładne menu na razie pozostaje tajemnicą - zaznacza Gdowska. 


ANDREA ANASTASI I ROBERTO PIAZZA ZAPRASZAJĄ DO LICYTACJI


Kwota z licytacji wspólnego gotowania z trenerami Trefla i PGE Skry zasili oczywiście konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Z kolei w niedzielę na Targu Węglowym - podczas gdańskiego finału WOŚP - licytowane będą zaproszenia na mecz gdańszczan z Jastrzębskim Węglem, który odbędzie się w Ergo Arenie 17 lutego (niedziela). Wśród aukcji internetowych Miasta Gdańska znajdzie się także zestaw kibica Trefla, w skład którego wchodzi replika koszulki meczowej Piotra Nowakowskiego z autografem oraz dwa szaliki gdańskiej drużyny.oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl