PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
Wizyta na placu budowy Wyspy Spichrzów [ZDJĘCIA I FILM]
Wizyta na placu budowy Wyspy Spichrzów [ZDJĘCIA I FILM]
Zawieszenie wiechy na obiektach Deo Plazy i wizytacja na placu budowy Wyspy Spichrzów – to znaki, że prace nabierają tempa. Tereny, które czekały na zagospodarowanie od ponad 72 lat, nabierają kształtu.

a
a
a

W Deo Plaza powstaną komfortowe apartamenty mieszkalne z widokiem na Motławę. Choć na placu budowy jeszcze brudno i mokro, tym nikt się dzisiaj nie przejmował, bo widok z piątej kondygnacji budynku zapierał dech w piersiach. Deo Plaza to też apartamenty inwestycyjne, czterogwiazdkowy hotel oraz strefa handlowo-usługowa z restauracjami i kawiarniami, w których na koniec wiosny przyszłego roku, powinni już zasiadać gdańszczanie i turyści. Do dyspozycji wszystkich będzie także dwupoziomowy parking podziemny z ponad 200 miejscami postojowymi.

- Będzie tam dosłownie wszystko - mówił Leszek Mięczkowski, prezes firmy Dobry Hotel, która będzie zarządzać obiektem. - W hotelu będzie 368 pokoi, ok. 760 miejsc, a także centrum konferencyjno-bankietowe o powierzchni 1,5 tys. metrów kw., w tym dziewięć sal konferencyjnych. Największa sala ma pomieścić 900 osób. Poza tym planowane są również dwie sale restauracyjne na 340 osób, lobby bar, basen ze strefą saun, fitness i sala do ćwiczeń kardio. Powstanie też salon kosmetyczno-fryzjerski, dziewięć gabinetów zabiegowych, klinika medycyny estetycznej oraz sala zabaw dla dzieci.

Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze