PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Wideoczat z prezydent Aleksandrą Dulkiewicz i jej zastępcą Alanem Aleksandrowiczem

Wideoczat z prezydent Aleksandrą Dulkiewicz i jej zastępcą Alanem Aleksandrowiczem
We wtorek, 13 kwietnia, odbędzie się wideoczat z prezydent Gdańska Aleksandrą Dulkiewicz, której towarzyszyć będzie Alan Aleksandrowicz, zastępca prezydent miasta ds. inwestycji. Początek spotkania o godz. 18.00. Pytania można zadawać już teraz w komentarzach do zapowiedzi spotkania na profilu FB Pani prezydent.
wideoczat

 

We wtorek zapraszam na czat za mną oraz zastępcą prezydent ds. inwestycji Alanem Aleksandrowiczem. Rozmowę będzie może oglądać na mojej stronie facebookowej oraz gdansk.pl. A pytania można zadawać już dziś, w komentarzach. Porozmawiajmy o Miasto Gdańsk.

napisała na swoim profilu na FB prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

 

Pojawiły się już pierwsze pytania. Oto kilka z nich:

Agnieszka Bartków

Pociągi zaczęły jeździć do 160 km/h. brak ogrodzenia zabezpieczającego przed wtargnięcie na tory od strony terenu rekreacyjnego, to duże zagrożenie - zwłaszcza dla bawiących się tam dzieci. Mail w tej sprawie wysłany do Urzędników (jakiś czas temu...).
Czy wiadomo już coś w tej ważnej sprawie?
Czy miasto dołoży środki finansowe aby ogrodzenie powstało (wzór ogrodzenia na wysokości Park Schopenhauera).
Czy może Miasto Gdańsk wystąpiło do PKP PLK aby takie ogrodzenie powstało?

Adrian Nagengast

Pani Prezydent, kiedy możemy spodziewać się odpowiedzi na naszą petycję wysłaną 1 lutego w sprawie poprawy bezpieczeństwa na ul. Stoczniowców?

Daniel Pietrzak

Boiska za szkołami na Pestalozziego. Zakończenie inwestycji niby w grudniu 2020. Do dziś nie ma drugiej bramki A stare kosze rzucone pod płot. Rozumiem że teraz zamknięte, ale dlaczego do marca nie można było wejść?. Żadnej informacji. Boiska z budżetu obywatelskiego. Jakie będą tam zasady wejścia?

Łukasz Pabijańczyk

Dzień dobry, na jakim etapie znajdują się prace nad rozpoczęciem budowy ronda na ul. Czerskiej/Starogardzkiej/Niepołomickiej?

Ole N Ka

Pani Prezydent, chciałabym zapytać, czy gdziekolwiek można zapoznać się z projektami rewitalizacji parków Gdańska?

Przemysław Haluk

Czy budowa Południowej PKM utrudni realizację planowanego od lat układu drogowego na południu Gdańska w tym Nowej Świętokrzyskiej? Czy Nowa Świętokrzyska będzie wymagała całkowitego przeprojektowania? W związku z tym czy budowa obiecanego pierwszego odcinka Nowej Świętokrzyskiej jest zagrożona?

 

Transmisja wideoczatu na profilu FB prezydent Aleksandry Dulkiewicz oraz na www.gdansk.pl we wtorek, 13 kwietnia. Początek o godz. 18.00. 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl