Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wciąż 230 miejsc w gdańskich przedszkolach. Nabór nadal trwa!

Nadal można złożyć wniosek o przyjęcia dziecka do jednego z gdańskich przedszkoli publicznych. Oświadczenie w tej sprawie wydał Grzegorz Kryger, zastępca dyrektora ds. edukacji Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Wciąż 230 miejsc w gdańskich przedszkolach. Nabór nadal trwa!
A
A
data publikacji: 11 lipca 2017 r.

Rodzinny festyn w Przedszkolu nr 23 w Nowym Porcie. Otwarcie nowego boiska i placu zabaw dla dzieci
Rodzinny festyn w Przedszkolu nr 23 w Nowym Porcie. Otwarcie nowego boiska i placu zabaw dla dzieci
Dominik Paszliński/ gdansk.pl

Trwa nadal przyjmowanie wniosków przez dyrektorów poszczególnych placówek publicznych. Szczegółowe informacje i wykaz placówek znajduje się na stronie stronie Miasta Gdańska. Pytania i uwagi związane z procesem naboru do przedszkoli można przesyłać nadal na adres mail: rekrutacjaprzedszkola@gdansk.gda.pl.  

Informacji dotyczących przebiegu rekrutacji, procedur oraz dostępnych miejsc udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku pod numerami telefonów: 58 323 67 63 oraz 58 323 67 04 (pn., wt., czw. w godz. 8:00-16:00, śr. 8:00-17:00, pt. 8:00-15:00). 

Dla każdej z osób, która nie uzyskała miejsca w wybranym dla swojego dziecka przedszkolu, zostanie przygotowana pisemna informacja ze wskazaniem wolnych miejsc przedszkolnych na terenie gminy.

Pełne oświadczenie Grzegorza Krygera, zastępcy dyrektora ds. edukacji UM w Gdańsku

Szanowni Państwo, Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym,

zgodnie z podanym do wiadomości harmonogramem naboru na wolne miejsca przedszkolne na terenie Gdańska, trwa przyjmowanie wniosków przez dyrektorów poszczególnych placówek publicznych. Dla każdej z osób, która w wyniku postępowania uzupełniającego nie uzyskała miejsca w wybranym dla swojego dziecka przedszkolu zostanie przygotowana pisemna informacja z wskazaniem wolnych miejsc przedszkolnych na terenie Gminy. Na chwilę obecną Miasto nadal dysponuje ponad 230 wolnymi miejscami w przedszkolach publicznych. Szczegółowe informacje i wykaz placówek znajduje się na stronie https://naborp-kandydat.edu.gdansk.pl/gdansk

Nadal aktywny jest adres mailowy rekrutacjaprzedszkola@gdansk.gda.pl dedykowany tylko pytaniom i uwagom związanym z procesem naboru do przedszkoli. Wszelkich informacji dotyczących przebiegu rekrutacji, procedur oraz dostępnych miejsc udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku pod numerami telefonów: 58 323 67 63 oraz 58 323 67 04 (pn., wt., czw. w godz. 8:00-16:00, śr. 8:00-17:00, pt. 8:00-15:00).