Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Wyznacz granice - broń się przed przemocą. Warsztaty dla kobiet

Wsparcie w radzeniu sobie ze stresem, budowaniu własnej siły i nauka nawiązywania relacji wolnych od przemocy - tego m.in. nauczą się kobiety na bezpłatnych warsztatach “Wyznacz granice”, które organizuje Gdański Oddział Centrum Praw Kobiet. Są jeszcze wolne miejsca.

Wyznacz granice - broń się przed przemocą. Warsztaty dla kobiet
A
A
data publikacji: 15 listopada 2018 r.
2018-05-29_centrum_praw_kobiet_002_799x533.JPG
Aleksandra Mosiołek z Centrum Praw Kobiet w Gdansku zaprasza na warsztaty dla kobiet doświadczających przemocy
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl


Warsztaty to część projektu „Kompleksowe wsparcie” skierowanego do kobiet, które były lub są w bliskiej relacji z osobą uzależnioną od alkoholu i które doświadczyły w swoim życiu przemocy.

Uczestniczki warsztatów otrzymają wsparcie w uwolnieniu się od nagromadzonych napięć psychicznych, w pogłębieniu samoakceptacji, ufności we własne siły i możliwości, nauczą się też wyznaczać osobiste granice i nawiązywać relacje wolne od przemocy. Dodatkowo poznają praktyczne techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach, skutecznej, asertywnej komunikacji, a także techniki relaksacyjne służące łagodzeniu stresu.

Jeden cykl warsztatów to pięć spotkań (raz w tygodniu, we wtorek), każde spotkanie będzie trwać 4 godziny (razem 20 godzin warsztatowych). Pierwsze zajęcia odbędą się 20 listopada 2018 roku, kolejne 27 listopada, potem 4, 11 i 18 grudnia w godzinach 16.30 - 20. 30. Przewidziano miejsca dla min. ośmiu, maksymalnie 15 uczestniczek. Warsztaty odbywają się Fundacja Centrum Praw Kobiet – Oddział w Gdańsku, ul. Gdyńskich Kosynierów 11, Gdańsk, prowadzi je psycholog Oliwia Górko.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Aby zapisać się na warsztat należy odbyć indywidualną konsultację w celu rekrutacji do projektu. Więcej informacji oraz zapisy: tel.: 58 341 79 15 lub w biurze Centrum Praw Kobiet w Gdańsku w godzinach poniedziałek-czwartek 10:00-18:00, piątek 10:00-15:00.

Czytaj także: Na biało i na nowo. Wolontariusze odnowili Centrum Praw Kobiet


-
oprac. AK (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. AK (0)
www.gdansk.pl