PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

W najbliższą sobotę na Chełmie możesz zarejestrować samochód

W najbliższą sobotę na Chełmie możesz zarejestrować samochód
Uwaga! W odpowiedzi na prośby mieszkańców Urząd Miejski w Gdańsku otwiera na dwie soboty w miesiącu możliwość rejestracji samochodu. By z tego skorzystać, należy odwiedzić w godzinach od 9.00 do 13.00 Zespół Obsługi Mieszkańców nr 2 w Gdańsku przy ul. Milskiego 1.

Zespół Obsługi Mieszkańców nr 2 w Gdańsku
Zespół Obsługi Mieszkańców nr 2 w Gdańsku
zdj. Dominik Paszliński/gdansk.pl

W Zespole Obsługi Mieszkańców nr 2 znajdujcym się przy ul. Bernarda Milskiego 1 można w sobotę załatwić sprawy związane z rejestracja pojazdu. Dotyczy to co drugiej soboty w lutym i marcu. 

W tym czasie ZOM nr 2 czynny będzie od 9.00 - 13.00.

Tutaj możesz umówić się na wizytę przez internet, na siedmiu stanowiskach, ale istnieje także możliwość umówienia się telefonicznie pod nr 58 323 7163.

Rezerwacja wizyty przez internet umożliwia wybranie terminu i miejsca rezerwacji wizyty dla konkretnej sprawy. Rezerwacja elektronicznego biletu skutkuje koniecznością przybycia do Urzędu Miejskiego w Gdańsku w wybranym terminie. Stąd - prośba o punktualne przybycie. Spóźnienie wiązać będzie się z anulowaniem Państwa wizyty.

Taka możliwość rejestracji samochodu była już w poprzendnich miesiącach, co cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców. W ciągu czterech godzin pracy ZOM-u nr. 2 w soboty obsługiwanych jest ok 170 klientów.