PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Uwaga remonty wiaduktów. Utrudnienia na Sucharskiego i Armii Krajowej

Uwaga remonty wiaduktów. Utrudnienia na Sucharskiego i Armii Krajowej
16 października rozpoczynają się równocześnie dwa remonty drogowe w dwóch częściach miasta. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni naprawiał będzie dylatacje na dwóch wiaduktach. Pierwszy remont dotyczy Trasy Sucharskiego - wiadukt nad ul. Sienną, drugi natomiast prowadzony będzie na wiadukcie na ul. Armii Krajowej nad ul. Pohulanka. Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl

Trasa Sucharskiego. Wiadukt nad ul. Sienną

Remont dylatacji to naprawa miejsc, w których jezdnia na wiadukcie łączy się z przęsłami wiaduktu. Zarówno remont jezdni wiaduktu na Trasie Sucharskiego, jak i remont na wiadukcie na ul. Armii Krajowej według planu mają zakończyć się do 13 listopada 2017 r. To jednak połowa zadania, zaraz potem ruszy II etap. Dylatacje wiaduktów zostaną przebudowane w celu poprawy komfortu i bezpieczeństwa kierowców.

REMONT WIADUKTU W CIĄGU TRASY SUCHARSKIEGO NAD UL. SIENNĄ

16 października (poniedziałek) 2017 r. rozpocznie się pierwszy etap remontu wiaduktu w ciągu Trasy Sucharskiego nad ul. Sienną. Na czas przeprowadzenia prac zmieni się organizacja ruchu w tym rejonie. Jezdnie wiaduktu w obu kierunkach zostaną zwężone:

- w kierunku Obwodnicy Południowej zamknięty zostanie lewy pas ruchu.

- w kierunku Tunelu pod Martwą Wisłą zamknięty zostanie lewy pas ruchu.

Pierwszy etap remontu wiaduktu w ciągu Trasy Sucharskiego nad ul. Sienną obejmie przebudowę połowy dylatacji wiaduktu. Prace odbywać się będą we wszystkie dni tygodnia. Drugi etap remontu wiaduktu będzie polegał na przebudowie drugiej połowy dylatacji wiaduktu. Rozpocznie się po zakończeniu pierwszego etapu.

Ul. Armii Krajowej. Zakręt z widuktem nad ul. Pohulanka

REMONT WIADUKÓW NA AL. ARMII KRAJOWEJ NAD UL. POHULANKA

16 października (poniedziałek) 2017 r. rozpocznie się pierwszy etap remontu wiaduktów na al. Armii Krajowej nad ul. Pohulanka. Na czas przeprowadzenia prac zmieni się organizacja ruchu w tym rejonie. Jezdnie wiaduktów w obu kierunkach zostaną zwężone:

- na wiadukcie w kierunku Obwodnicy zamknięty zostanie lewy pas ruchu,

a środkowy zostanie zwężony do 2 m;

- na wiadukcie w kierunku Centrum zamknięty zostanie lewy pas ruchu,

a środkowy zostanie zwężony do 2 m.

Pierwszy etap remontu wiaduktów na al. Armii Krajowej nad ul. Pohulanka obejmie przebudowę połowy dylatacji wiaduktów. Prace odbywać się będą od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 18.00.  Drugi etap remontu wiaduktów będzie polegał na przebudowie drugiej połowy dylatacji wiaduktów. Rozpocznie się po zakończeniu pierwszego etapu.

oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl