Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Czasowo zamknięty wjazd na Węzeł Kliniczna. Sprawdź objazdy

Ze względu na bezpieczeństwo ruchu drogowego, po uzgodnieniu ze służbami drogowymi Miasta, dziś (środa, 17 stycznia), wjazd na Węzeł Kliniczna został zamknięty od strony Gdańska. Firma, która na zlecenie SNG wykonuje tymczasową nawierzchnię, ma oddać do ruchu jeden pas ok. godziny 17.00. Oba pasy mają być drożne ok. godz. 21.00.

Czasowo zamknięty wjazd na Węzeł Kliniczna. Sprawdź objazdy
A
A
data publikacji: 17 stycznia 2018 r.

fot. Jerzy Pinkas/www.gdansk.pl

AKTUALIZACJA, środa, 17 stycznia, godz. 13.50

We wtorek, 16 stycznia, nastąpiła awaria przebiegającej pod ulicą dużej rury wodociągowej, o średnicy 20 cm. Usuwanie skutków trwało do godz. 21.00. Wjazd na Węzeł Kliniczna ze względów bezpieczeństwa i prowadzonych prac naprawczych w środę, 17 stycznia, został jednak zamknięty od strony Gdańska. Ruch w tym rejonie będzie systematycznie przywracany. 

Tymczasowy objazd dla samochodów odbywa się ulicą Twardą i Swojską. 

SNG


POPRZEDNIE KOMUNIKATY

wtorek, 16 stycznia, godz. 21.00

Wjazd na Wiadukt Kliniczna od strony Gdańska już możliwy

Saur Neptun Gdańsk zakończył prace związane z usuwaniem skutków awarii wodociągu, jaka miała dziś miejsce na skrzyżowaniu ulic Marynarki Polskiej i ul. Twardej. Wjazd na Wiadukt Kliniczna zostaje otwarty dla ruchu kołowego, ale w związku z rozmiarami przeprowadzonych dziś prac ziemnych będzie możliwy jednym pasem ruchu.

Drugi pas ruchu zostanie odtworzony w środę 17.01. Wówczas zostanie przywrócony pełny dwujezdniowy ruch przy wjeździe na Wiadukt Kliniczna.

wtorek, 16 stycznia, godz. 13.00

Zamknięty wjazd na Wiadukt Kliniczna od strony Gdańska – są objazdy

W związku koniecznością usunięcia awarii wodociągu na wysokości skrzyżowania ul. Marynarki Polskiej z ul. Twardą od godz. 13.00 zamknięty został dla ruchu samochodowego wjazd na Węzeł Kliniczna od strony Gdańska.

Objazd dla samochodów wyznaczono ulicą Twardą i Swojską.

Kierowcy przemieszczający się w kierunku Nowego Portu kontynuują trasę skręcając w prawo w ul. Marynarki Polskiej, natomiast auta chcące wjechać w ul. Kliniczną i dalej Hallera musza zawrócić na wysokości ul. Reja.

Na chwilę obecną trudno oszacować jak długo potrwają utrudnienia. Może to być nawet kilka godzin.

Awaria uszkodzonego wodociągu nie powoduje pozbawień w okolicznych budynkach.-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl