Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Bezpłatne makijaże i fryzury. Targi Uroda nie tylko dla kobiet

W weekend, 7-8 października, w Amber Expo odbywają się Targi Uroda 2017. To jubileuszowa 20. edycja wydarzenia, dlatego ma być wyjątkowo i rekordowo pod każdym względem. Bezpłatne makijaże, fryzury, konkursy czy zakupy w promocyjnych cenach - to tylko niektóre z licznych atrakcji, które przygotowano w tym roku.

Bezpłatne makijaże i fryzury. Targi Uroda nie tylko dla kobiet
A
A
data publikacji: 05 października 2017 r.

a

Mówi się, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko takie, które o siebie nie dbają. Niekiedy jest to wynikiem braku czasu, innym razem, po prostu niewiedzy. Niezależnie od okoliczności, każda kobieta lubi czuć się pięknie i atrakcyjnie. Wydarzenia takie jak Targi Uroda skupiają w jednym miejscu specjalistów, pasjonatów i przedstawicieli branży kosmetyczno-fryzjerskiej, których celem jest dbanie o kobiece piękno. Służą wiedzą, pomocą, prezentują nowości kosmetyczne. Podpowiadają, co aktualnie jest na topie, czego powinnyśmy unikać, jakie kosmetyki będą dla nas korzystne.

By ułatwić uczestnikom wydarzenia poruszanie się po targach, podzielono je na kilka stref:

  • W strefie SHOW, jak sama nazwa wskazuje, będzie widowiskowo. W tej strefie obejrzymy pokazy najnowszych trendów. Mowa oczywiście o fryzurach i makijażach. Nie zabraknie tu konkursów i tradycyjnie - mistrzostw. Strefa show będzie znajdować się na głównej scenie.
  • W strefie POKAZOWEJ znajdziemy prezentacje najnowszych zabiegów kosmetycznych. Będzie mowa nie tylko o relaksacyjnych zabiegach na ciele, prezentowane będą także zabiegi, które pozytywnie wpływają na wygląd twarzy i świeżość cery.
  • Strefa MAKIJAŻU to jedna z ulubionych stref uczestniczek targów. W tym miejscu czekają konsultacje z wizażystkami i bezpłatne makijaże. Warto więc wybrać się na targi sauté i skorzystać z usług profesjonalistek.
  • Strefa BARBERINGU - to przestrzeń zarezerwowana dla panów. Można więc zabrać męża. Barberzy także będą prezentować swoje możliwości w trakcie pokazów i konkursów. Kto wie, może zainspirują przybyłych panów do zmian w postaci zapuszczenia włosów lub brody. Kto takowe posiada, w strefie barberingu kupi kosmetyki i sprzęt do salonów specjalizujących się w strzyżeniu i goleniu.
  • W strefie MODY, jak sama nazwa wskazuje, czeka na nas wszystko, co z dobrym stylem związane. Dzięki pokazom poznamy trendy na sezon 2018, spotkamy się ze stylistami, fotografem, blogerami czy modelkami.
  • Strefa KONFERENCYJNA to część, która będzie interesowała osoby z branży pięknej. Odbędzie się w niej Ogólnopolski Kongres Wizażystów oraz wykłady i szkolenia dla profesjonalistów.
  • W strefie MISTRZOSTW spotkamy najlepszych z najlepszych w takich dziedzinach jak: fryzjerstwo, stylizacja paznokci, makijaż permanentny.


Na targi warto przyjść nie tylko nieumalowaną, ale też i nieuczesaną. Co roku długie kolejki ustawiają się do stoiska powstałego z inicjatywy Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Kto był, ten wie, że na tym stoisku odbywa się akcja charytatywna “Czesanie za uśmiech”, której celem jest wsparcie podopiecznych Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Przy okazji młode talenty fryzjerskie mogą zaprezentować swoje zdolności. W praktyce oznacza to, że za datki wrzucone do puszek, uczniowie szkół zawodowych czeszą chętne osoby. Loki, dobierańce, kłosy… co tylko nam się zamarzy. Uśmiech na koniec gwarantowany.

TARGI URODA 2017

  • 7 października (sobota) 10:00 - 18:00
  • 8 października (niedziela) 10:00 - 17:00

Bilet wstępu dla osób indywidualnych kosztuje 15 zł.


W czasie trwania Targów URODA 2017 nieczynny będzie parking przy AmberExpo. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z parkingu stadionu Energa Gdańsk. Opłata całodzienna wynosi 15 zł.Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora