• Start
  • Wiadomości
  • Tym żyje Gdańsk. Z trenerem Marcinem Kaczmarkiem o uzdrowieniu Lechii

Tym żyje Gdańsk. Z trenerem Marcinem Kaczmarkiem o uzdrowieniu Lechii

Po niepowodzeniach Lechii Gdańsk na początku tego sezonu kierowanie drużyną powierzono Marcinowi Kaczmarkowi. Nowy trener ma niełatwe zadanie, bo drużyna jest na ostatnim miejscu w tabeli ekstraklasy. Jak uzdrowić Lechię Gdańsk? O tym porozmawiamy w programie "Tym żyje Gdańsk" w czwartek, 6 października, o godz. 12.00 na portalu gdansk.pl.
( 05.10.2022 )
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Marcin Kaczmarek, trener Lechii Gdańsk
Marcin Kaczmarek, trener Lechii Gdańsk
źródło: Lechia Gdańsk/Facebook

Rozmowa z trenerem Lechii Gdańsk Marcinem Kaczmarkiem

Gdańska drużyna, która nie tak dawno grała w Lidze Konferencji Europy, a poprzedni sezon zakończyła na czwartym miejscu, można powiedzieć, że spadła z nieba do piekła. Niestety Lechia po 10 meczach zajmuje w tym sezonie ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy, ma zaledwie 5 punktów i bardzo zły bilans bramkowy (9:21). W tym trudnym momencie trenerem zespołu został Marcin Kaczmarek, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, który jak na razie Biało-Zielonych poprowadził w jednym spotkaniu. W sobotę, 1 października, na wyjeździe z Pogonią Szczecin drużyna przegrała 1:2

Czy nowy trener ma już postawioną diagnozę i zna przyczyny słabej gry? Jaką zastosować terapię, żeby drużyna zaczęła wygrywać mecze? Gdzie leżą problemy, czy po stronie mentalnej czy przygotowania fizycznego? Jak będą wyglądać dwa najbliższe, niezwykle ważne mecze Lechii z Cracovią i Rakowem Częstochowa?

Te i inne pytania zadamy w naszym studiu Marcinowi Kaczmarkowi, trenerowi Lechii Gdańsk, który w przeszłości trenował już gdański klub i był też jego piłkarzem.

Emisja programu „Tym żyje Gdańsk” w czwartek 6 października o godz. 12.00 na portalu gdansk.pl.

Konferencja prasowa Marcina Kaczmarka, nowego trenera Lechii Gdańsk

Tym żyje Gdańsk – nasz nowy program

Pod koniec wakacji, na portalu gdansk.pl, rozpoczęliśmy regularne emisje programów studyjnych z cyklu „Tym żyje Gdańsk”. Rozmawiamy w nich z gośćmi na ważne tematy dotyczące życia mieszkańców i funkcjonowania samorządu, nowych regulacji prawnych czy dużych organizowanych przez Miasto Gdańsk imprez kulturalnych bądź okolicznościowych. Tematyka szeroka, ale zawsze ważna dla mieszkańców. Rozmowy z gośćmi toczą się w naszym nowym wirtualnym studiu.

 

Prowadzącym program jest Marek Wałuszko
Prowadzącym program jest Marek Wałuszko
źródło: gdansk.pl

Zobacz też inne odcinki cyklu "Tym żyje Gdańsk":

Jak od września zmienią się przepisy dla właścicieli samochodów? - rozmowa Grzegorzem Bystrym

Jaki był tegoroczny Jarmark św. Dominika - rozmowa z Pawłem Orłowskim