PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Trening z gumami mini band. Oglądaj i ćwicz

Trening z gumami mini band. Oglądaj i ćwicz
- Będziemy wykonywać różne ćwiczenia, postaramy się zaangażować do pracy całe ciało - zapowiadał Cezary Dobrzelecki, który w niedzielę, 16 maja, na gdansk.pl poprowadził trening z pomocą gum mini band. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia, czas trwania około 20 minut.
- Czoło może opierać się o matę. Wbijamy biodra, kolana się unoszą - instruuje Cezary Cobrzelecki
- Czoło może opierać się o matę. Wbijamy biodra, kolana się unoszą - instruuje Cezary Cobrzelecki
fot. Domowa Siłownia

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

Przez cały okres pandemii prowadzi bezpłatne zajęcia online na swoim profilu na FB, część z nich także na www.gdansk.pl. W niedzielę, 16 maja, zaprezentował ćwiczenia z gumami mini band. 

- Będziemy wykonywać różne ćwiczenia, postaramy się zaangażować do pracy całe ciało. Ja będę miał dwie gumy: lżejszą, która będzie przydatna do ćwiczeń na górne partie ciała i cięższą, którą będą angażował dolne partie ciała - zapowiadał prowadzący.

Zajęcia trwały około 20 minut. Przydatne były mata lub ręcznik i woda oraz gumy mini band. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia. 

 

Więcej o prowadzącym oraz jego zajęciach na stronie trainmenow.pl.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl