PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Co zrobić ze swoim ciałem, jeżeli mamy 20 minut wolnego czasu? Oglądaj i ćwicz

Co zrobić ze swoim ciałem, jeżeli mamy 20 minut wolnego czasu? Oglądaj i ćwicz
- Postaramy się zrobić, jak najwięcej i wyjść z tego zrelaksowani, zdrowi, pobudzeni do działania - mówił Cezary Dobrzelecki na początku zajęć, których emisja miała miejsce w niedzielę, 18 kwietnia. Czas trwania 20 minut, przydadzą się mata lub ręcznik oraz woda.
Cezary Dobrzelecki tuż przed rozpoczęciem zajęć
Cezary Dobrzelecki tuż przed rozpoczęciem zajęć
fot. Domowa siłownia

 

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży.

Przez cały okres pandemii prowadzi bezpłatne zajęcia online na swoim profilu na FB, część z nich także na www.gdansk.pl. W niedzielę, 18 kwietnia, na nasz portal Cezary Dobrzelecki powrócił po kilkutygodniowej przerwie.

- Co zrobić ze swoim ciałem, jeżeli mamy 20 minut wolnego czasu? Postaramy się zrobić, jak najwięcej i wyjść z tego zrelaksowani, zdrowi, pobudzeni do działania - mówił na początku zajęć. - Trening podzielimy sobie na pięć minut mobilizacji stawów, pięć minut aktywacji mięśni głębokich, pięć minut ćwiczeń siłowych, pięć minut ćwiczeń kondycyjnych.


Czas trwania 20 minut. Przydadzą się mata lub ręcznik i woda. Zapraszamy do oglądania i ćwiczenia. 

 

Więcej o prowadzącym oraz jego zajęciach na stronie trainmenow.pl.

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl