PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Trening nóg w domowych warunkach

Trening nóg w domowych warunkach
W niedzielę, 29 listopada, kolejne zajęcia z Cezarym Dobrzeleckim. Tym razem trening nóg. - Pokażę jak mając do dyspozycji wyłączne swoje ciało trenować uda, pośladki, czy łydki - zapowiada prowadzący. Początek o godz. 9.00. Transmisja na FB Cezarego Dobrzeleckiego i www.gdansk.pl. Czas trwania około 40 minut.
Przysiady - czy będą na liście ćwiczeń?
Przysiady - czy będą na liście ćwiczeń?
fot. Domowa siłownia

 

Od kwietnia do końca czerwca, gdy ogarnęła nas pierwsza fala pandemii koronawirusa, Cezary Dobrzelecki na swoim profilu na FB oraz na www.gdansk.pl prowadził bezpłatne zajęcia online, które cieszyły się dużą popularnością. Zajęcia zbierały pochlebne opinie, rekordowa ilość oglądających trening to kilkanaście tysięcy osób.

W niedzielę, 29 listopada, zapraszamy na kolejny trening na żywo. Transmisja na FB Train Me Now Cezary Dobrzelecki oraz na www.gdansk.pl. Początek o godz. 9.00.


- W tym tygodniu zajmiemy się treningiem nóg w domowych warunkach. Pokażę jak mając do dyspozycji wyłączne swoje ciało trenować uda, pośladki, czy łydki - zapowiada prowadzący.

Przydadzą się mata lub ręcznik i woda. Trening potrwa ok. 40 minut.

UWAGA NOWOŚĆ!

- Zaraz po treningu odbędzie się relacja live na moim profilu na FB, gdzie będę do Waszej dyspozycji. Będę opowiadał na pytania odnośnie zajęć, ale nie tylko - zaprasza Cezary Dobrzelecki. 

 

O prowadzącym:

Cezary Dobrzelecki mieszka w Gdańsku, jest trenerem personalnym i trenerem piki nożnej. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Przez ponad 5 lat przeprowadził ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Prowadzi zajęcia piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk i Jaguar Kids. Zajmuje się także indywidualnym prowadzeniem młodych sportowców pod kątem motorycznym. Jest autorem warsztatów świadomościowych dla młodzieży. 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl