PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Trening online na rozruszanie bioder

Trening online na rozruszanie bioder
- Zapraszam na szybki, 30-minutowy trening. Będzie on zorientowany na rozruszanie bioder. Jeżeli dużo czasu spędzasz za biurkiem bądź w pozycji siedzącej, musisz do nas dołączyć - mówi Cezary Dobrzelecki, prowadzący ćwiczenia na swoim FB oraz na www.gdansk.pl. Zapraszamy w niedzielę, 24 stycznia, o godz. 9.00.
Cezary Dobrzelecki podczas zajęć
Cezary Dobrzelecki podczas zajęć
fot. Domowa siłownia

 

Jestem trenerem personalnym. Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Od ponad 5 lat pomagam ludziom realizować swoje sportowe oraz sylwetkowe cele. Przez ten czas przeprowadziłem ponad tysiące godzin zajęć indywidualnych i grupowych. Pomogłem zrzucić setki kilogramów zbędnego balastu oraz poczuć się lepiej wielu osobom. (...)

Jestem trenerem piłki nożnej w Akademii Jaguar Gdańsk, gdzie trenuję drużynę U-8. W 2015 roku założyłem szkółkę piłkarską dla przedszkolaków Jaguar Kids, w ramach której realizuje zajęcia oraz eventy dla najmłodszych. Jako pierwsi w północnej Polsce otworzyliśmy zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych.

- pisze o sobie na stronie trainmenow.pl Cezary Dobrzelecki.


- Zapraszam na szybki, 30-minutowy trening. Będzie on zorientowany na rozruszanie bioder. Jeżeli dużo czasu spędzasz za biurkiem bądź w pozycji siedzącej, musisz do nas dołączyć! Gwarantuję, że po pół godzinie poczujesz ogromną różnicę - zachęca Cezary Dobrzelecki.

ZAPRASZAMY do oglądania w niedzielę, 24 stycznia, na Train Me Now - C.Dobrzelecki oraz na www.gdansk.pl. Początek na żywo o godz. 9.00. 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl