PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Trefl zagra z ONICO Warszawa a Bartosz Kurek rozda autografy

Trefl zagra z ONICO Warszawa a Bartosz Kurek rozda autografy
Siatkarze Trefla w piątek, 7 grudnia, w Ergo Arenie podejmować będą ONICO Warszawa, trzeci zespół PlusLigi. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.30. Gratką dla fanów będzie obecność na trybunach Bartosza Kurka - od godz. 19:50 do 20:30 będzie można zdobyć autograf najlepszego siatkarza mistrzostw świata. Dla naszych Czytelników mamy konkurs: nagroda to bilety na mecz.
Siatkarze Trefla liczą na pełną pulę, czyli zwycięstwo za trzy punkty
Siatkarze Trefla liczą na pełną pulę, czyli zwycięstwo za trzy punkty
fot. Dominik Paszliński/www.gdansk.pl


ONICO Warszawa to aktualnie trzeci zespół PlusLigi (wyżej są tylko ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Cerrad Czarni Radom), w dziesięciu meczach siatkarze ze stolicy zdobyli 18 punktów (6 wygranych, 4 porażki). 

Trefl Gdańsk jest na ósmej pozycji - 9 meczów, 14 punktów (5 zwycięstw, 4 przegrane). 

W ostatniej kolejce ONICO przegrało u siebie z liderem ZAKSĄ 1:3, gdańszczanie z kolei pokonali na wyjeździe Cuprum Lubin 3:0 a cztery dni później - w zaległym meczu w Szczecinie z Stocznią - odnieśli zasłużone zwycięstwo 3:0. W tamtym spotkaniu w ekipie gospodarzy nie zagrał Bartosz Kurek, najlepszy siatkarz tegorocznych mistrzostw świata. On i kilku zawodników rozwiązało kontrakty - klub Stocznia od kilku miesięcy zalegał z wypłatą pensji.

Kurek od niedzieli, 2 grudnia, trenuje razem z ekipą Trefla Gdańsk na czas poszukiwania nowego klubu.

- Poza treningami Bartek dołącza także do akcji charytatywnych gdańskiego zespołu, między innymi malował razem z trenerem Anastasim i Wojciechem Grzybem bombki, które zostaną wylicytowane na rzecz podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci - mówi Justyna Gdowska, rzecznik prasowy Trefla Gdańsk. - Z kolei w najbliższy piątek (7 grudnia - red.) przed meczem z ONICO Warszawa, gdy zespoły będą się rozgrzewać na parkiecie, Bartek będzie czekał na wszystkich kibiców obok boiska i z chęcią rozda dziesiątki autografów. Będzie to też świetna okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć z najlepszym siatkarzem świata.

Kurek będzie czekał na fanów przed meczem przy parkiecie od strony głównego wejścia A1 dla kibiców w godz. 19:50-20:30, czyli do rozpoczęcia spotkania. 

W czwartek wieczorem, 6 grudnia, okazało się, że Kurek kończy treningi z Treflem, gdyż znalazł nowego pracodawcę. Będzie nim piątkowy rywal Trefla - ONICO Warszawa. Pan Bartek jeszcze w tym meczu nie zagra. 


Bartosz Kurek od niedzieli, 2 grudnia, trenuje z siatkarzami Trefla Gdańsk
Bartosz Kurek od niedzieli, 2 grudnia, trenuje z siatkarzami Trefla Gdańsk
fot. Trefl Gdańsk


Na stronie internetowej www.gdanskielwy.pl dostępne są bilety na mecz Trefla z ONICO. Ceny rozpoczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilety normalne w strefie zielonej, kończąc na - odpowiednio - 20 i 30 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia.

Specjalna oferta przygotowana została dla rodzin: kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł! Z takiej samej stawki mogą skorzystać grupy szkolne. Zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt z Kamilem Leśniewskim pod adresem k.lesniewski@sport.trefl.com.

Wejściówki można kupować także w punktach partnerskich klubu Trefl Gdańsk: kasie Ergo Areny, Sklepie Koszykarza w GCH Manhattan, Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART, a także salonikach prasowych sieci Kolporter. 


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne bilety na mecz Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa w piątek, 7 grudnia 2018 roku, o godz. 20.30 w hali Ergo Arena. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Czy Bartosz Kurek był kiedykolwiek siatkarzem Trefla Gdańsk?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do piątku, 7 grudnia 2018 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o miejscu odebrania biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie/tytule maila prosimy wpisać: "TREFL".


REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Wygraj bilety na film Najlepszy i spotkanie z Jerzym Górskim" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz klub Trefl Gdańsk.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "TREFL".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na mecz Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa w piątek, 7 grudnia 2018 roku.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl