PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Transmisja mszy św. z Kościoła św. Jana na gdansk.pl

Transmisja mszy św. z Kościoła św. Jana na gdansk.pl
Podobnie jak w poprzednich tygodniach, zachęcamy do obejrzenia mszy świętej online, którą będziemy transmitować na naszym portalu z Kościoła św. Jana w Gdańsku w niedzielę, 31 maja o godz. 12.00.
Msze św. transmitujemy na gdansk.pl od początku epidemii
Msze św. transmitujemy na gdansk.pl od początku epidemii
zdj. Dominik Paszliński/gdansk.pl


Najbliższa liturgia sprawowana będzie 31 maja o godz. 12.00 w Niedzielę Zesłania Ducha Św. Kościół św. Jana w Gdańsku, podobnie jak inne świątynie, jest już otwarty dla wiernych, wciąż jednak trzeba podczas mszy mieć maseczkę. Liczba miejsc dla wiernych jest ograniczona do 60 osób. Informacja i zapisy dla chętnych znajdują się na stronie facebookowej Duszpasterstwa Środowisk Twórczych Archidiecezji Gdańskiej:

 

Nowe regulacje w naszym kościele niczego nie zmieniają. Jeśli mamy zachować dystans dwóch metrów - może nas być u św. Jana nie więcej jak 60 osób.


Osoby, które obawiają się zakażenia mogą uczestniczyć we mszy za naszym pośrednictwem. Niedzielną mszę św. 31 maja w Kościele św. Jana w Gdańsku odprawi - jak zwykle - ks. Krzysztof Niedałtowski, duszpasterz środowisk twórczych archidiecezji gdańskiej.

Początek transmisji na portalu gdansk.pl o godz. 12.00 Zapraszamy!


oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl