Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

TRAMPki Spotkania Podróżujących Kobiet od piątku do niedzieli

Trzy dni warsztatów i prezentacji podróżniczych z całego świata - TRAMPki Spotkania Podróżujących Kobiet odbędą się w dniach 20-22 kwietnia (piątek-niedziela) w Europejskim Centrum Solidarności.

TRAMPki Spotkania Podróżujących Kobiet od piątku do niedzieli
A
A
data publikacji: 17 kwietnia 2018 r.
Plakat wydarzenia
Plakat wydarzenia
FB TRAMPki

 

TRAMPki Spotkania Podróżujących Kobiet odbędą się już po raz piąty. Powstały z inicjatywy Anity Demianowicz, podróżniczki, pisarki, przewodniczki turystycznej, absolwentki filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim i Polskiej Szkoły Reportażu.

Na stronie internetowej organizatorów czytamy m.in.:

Dużo uwagi poświęcamy samotnym podróżom kobiet - jako tym wzbudzającym najwięcej emocji i obaw. Z zasady, prelegentkami festiwalu są podróżujące kobiety - podczas wystąpień i warsztatów opowiadają nie tylko o swoich wyprawach, ale też dzielą się doświadczeniem, doradzają i własnym przykładem przekonują, że warto podejmować nawet największe podróżnicze wyzwania.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, także dla panów.

W programie tegorocznej edycji wiele warsztatów i prezentacji. W piątek, 20 kwietnia, wstęp wolny. Za udział w pozostałych dniach trzeba było zapłacić 25 zł. Było, bo biletów już nie ma.

Szczegółowy program TRAMPki 2018


Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne wejściówki na ostatni dzień wydarzenia. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na jedno pytanie.

PYTANIE:

Z czyjej inicjatywy powstały TRAMPki Spotkania Podróżujących Kobiet?

Odpowiedzi należy przesyłać do czwartku, 19 kwietnia 2018 roku, do godz. 10.00 na adres mail: konkurs@gdansk.pl. Zwycięzców o odebraniu biletów poinformujemy drogą elektroniczną. W temacie maila prosimy wpisać: TRAMPki.


REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "Bilety na TRAMPki Spotkania Podróżujących Kobiet w dniu 22 kwietnia 2018 roku" jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Urząd Miejski w Gdańsku.

 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.

 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.

 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.

 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: TRAMPki.

 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.

 7. Nagrodą w konkursie jest jeden bilet na TRAMPki Spotkania Podróżujących Kobiet w dniu 22 kwietnia 2018 roku.

 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.

 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.

 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.

 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.

 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.

 -
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. WG (0)
www.gdansk.pl