Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Toyota dla pani Katarzyny! Znamy zwycięzców loterii "PiT w Gdańsku. Się opłaca!"

Aż 66 nagród, w tym ta najcenniejsza - hybrydowa Toyota Yaris w wersji Premium - znalazło swych właścicieli. W środę, 9 maja, rozlosowano nagrody w drugiej edycji loterii "PiT w Gdańsku. Się opłaca!" Samochód trafi tym razem do kobiety. Jest nią pani Katarzyna z ulicy Guderskiego. Zobacz listę wszystkich wylosowanych szczęśliwców.

Toyota dla pani Katarzyny! Znamy zwycięzców loterii "PiT w Gdańsku. Się opłaca!"
A
A
data publikacji: 09 maja 2018 r.
Za kierownicą pięknej Toyoty Yaris niebawem będzie siedziała właścicielka auta. Została nią pani Katarzyna
Za kierownicą pięknej Toyoty Yaris niebawem będzie siedziała właścicielka auta. Została nią pani Katarzyna
Grzegorz Mehring/gdansk.pl

W tegorocznej zabawie udział wzięło 18 751 osób. To prawie o 4 tys. więcej niż w roku ubiegłym. Wzrostowa frekwencja nie dziwi, bo niewielkim wysiłkiem można było pomóc szczęściu i wygrać atrakcyjne nagrody.

Losowanie rozpoczęto od wyłonienia 50 osób, które otrzymają kartę mieszkańca z 5-miesięcznym doładowaniem na korzystanie z komunikacji miejskiej. W następnej kolejności wylosowano 15 laureatów, którzy niebawem wsiądą na rowery miejskie marki Best Gela. 8 rowerów powędruje do mężczyzn, 7 do kobiet. W ostatniej części, tej najbardziej oczekiwanej, wyłoniono osobę, która zapewne otworzyła już szampana i świętuje.

Sprawdź wszystkich wylosowanych.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku finalistą loterii został mężczyzna. By sprawiedliwości stało się zadość, w tym roku auto powinno powędrować do kobiety. Pani Katarzyna, zamieszkała na ulicy Guderskiego już niebawem otrzyma kluczyki do pięknego, nowego auta.


ZOBACZ RELACJĘ WIDEO Z LOSOWANIA

W drugiej części losowania wyłoniono laureatów rezerwowych. Gdyby okazało się, że któraś z osób wylosowanych w głównej części losowania nie spełnia wymogów regulaminu, nagrody przypadną właśnie im.

Na to najbardziej liczy zapewne pan Paweł z ulicy Goska. Gdyby okazało się, że finalistka nie może odebrać samochodu, to właśnie jemu przypadłaby nagroda główna.

Nad prawidłowym przebiegiem losowania czuwali przedstawiciele Agencji Promocyjno-Reklamowej Smolar, czyli Kinga Wojkowska i Adrian Klinger z Agencji
Nad prawidłowym przebiegiem losowania czuwali przedstawiciele Agencji Promocyjno-Reklamowej Smolar, czyli Kinga Wojkowska i Adrian Klinger
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

Laureaci powiadamiani będą o wygranej telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej najpóźniej w terminie 3 dni roboczych, liczonych od 10 do 14 maja 2018 r. Wyniki losowania będą także dostępne w stronie Zapłać.

W ubiegłym roku dzięki nowym podatnikom do miejskiej kasy wpłynęło prawie 10 mln zł. To bardzo dobra informacja, ponieważ oznacza to, że gdańscy podatnicy mają świadomość, iż rozlicznie pitów w mieście w którym się żyje, to dbanie o dobro wspólne.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Życzymy szerokiej drogi i aktywnego korzystania z miejskich atrakcji.

-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora
-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora