PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Toyota dla Iwony K. Znamy już laureatów loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”

Toyota dla Iwony K. Znamy już laureatów loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”
W czwartek, 9 maja, w studio portalu Gdańsk.pl odbyło się losowanie nagród w loterii „PIT w Gdańsku. Się opłaca!”. Rozlosowano 10 hulajnóg, 15 rowerów i tę najbardziej pożądaną nagrodę - samochód. Właścicielką szczęśliwego losu okazała się kobieta.
Od lewej: Natalia Gawlik - Gdańsk.pl, Mikołaj Ptak i Paulina Krawczun - przedstwiciele firmy Playprint - organizatora loterii
Za losowanie odpowiedzialni byli: Natalia Gawlik - Gdańsk.pl, Mikołaj Ptak i Paulina Krawczun - przedstwiciele firmy Playprint - organizatora loterii
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

 

W pierwszej edycji loterii, która odbyła się w 2017 roku, udział wzięło prawie 15 tys. uczestników. Rok później chęć udziału w zabawie wyraziło prawie 19 tys. osób. Trzecia edycja loterii okazała się rekordowa - zgłosiło się do niej ponad 27 tys. osób, które swój PIT rozliczyły w Gdańsku. Konkurencja w drodze po nagrody była więc naprawdę duża. Tym większe gratulacje należą się szczęśliwcom, którzy wylosowali nagrody.

Losowanie rozpoczęło się w studio naszego portalu, o godz. 13.00. Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwał Wojciech Koczorowski - przedstawiciel organizatora zabawy - firmy Playprint. Za wyłonienie szczęśliwych losów odpowiedzialny był Mikołaj Ptak, asystowała mu Paulina Krawczun. Tegoroczne losowanie przybrało nieco inną formułę niż zeszłoroczne: tym razem zabawę rozpoczęto od wylosowania nagrody głównej - po to, by równe szanse mieli wszyscy uczestnicy.

 

Lista laureatów w tegorocznej loterii

Lista laureatów w tegorocznej loterii
gdansk.pl

 

ZOBACZ PRZEBIEG LOSOWANIA

 

Po wylosowaniu laureatów, miało miejsce drugie losowanie w drodze którego wyłoniono laureatów rezerwowych. To stała procedura tej zabawy. Losowanie listy rezerwowej jest niezbędne na wypadek gdyby któraś z pierwotnie wylosowanych osób nie spełniała wymagań regulaminowych upoważniających do odebrania nagrody.

 

Lista laureatów rezerwowych w tegorocznej loterii
Lista laureatów rezerwowych w tegorocznej loterii
gdansk.pl

 

W ciągu trzech dni roboczych od dnia losowania, konsultanci będą dzwonić pod numery telefonów przypisanych do wylosowanych zgłoszeń lub wyślą maile do wylosowanych uczestników z informacją o wygranej nagrodzie i trybie jej odbioru.

Lista wylosowanych zgłoszeń zostanie również opublikowana na stronie organizatora loterii firmy Playprint Polska Sp. z o.o. - www.pitwgdansku.pl.

 

Pani Iwono, czy widzi Pani ten los?
Pani Iwono, czy widzi Pani ten los? :))
Jerzy Pinkas/gdansk.pl

 

W obliczu niepożądanych zdarzeń, które miały miejsce w ostatnim czasie, firma Playprint odpowiedzialna za loterię i administrowanie danymi, wydała oświadczenie o następującej treści:

 
"Jesteśmy w kontakcie ze stronami zainteresowanymi wyjaśnieniem sprawy nieupoważnionego dostępu do danych loterii: uczestnikami, UODO, Prokuraturą, a nawet sprawcą. W świetle informacji zebranych przez Administratora, a w szczególności pisemnego oświadczenia sprawcy, wszystkie dane osobowe są bezpieczne. Sprawca poinformował, że nie udostępniał i usunął wszystkie dane. Zabiegamy o to, aby UODO oraz Prokuratura potwierdziła ostatecznie nasze ustalenia. Z dużym prawdopodobieństwiem możemy stwierdzić, że zagrożenie zostało usunięte, a dane gdańszczan są bezpieczne."
                                                                                                                                                                                     Wojciech Koczorowski

 

Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze
Natalia Gawlikwww.gdansk.plnatalia.gawlik@gdansk.pl
Natalia Gawlik - najnowsze