PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Teatralna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Wygraj bilety na spektakl „Nina” KONKURS
Teatralna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Wygraj bilety na spektakl „Nina” KONKURS
Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na przebojową sztukę w gwiazdorskiej obsadzie. W środę, 20 marca, na Scenie Teatralnej NOT zobaczymy „Ninę” - przezabawną komedię francuskich autorów Andre Roussina i Gabriela Arouta, w reżyserii Macieja Kowalewskiego. Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych zaproszeń.
Spektakl Nina warto zobaczyć m.in. ze względu na gwiazdorską obsadę. Nz. odtwórcy ról głównych bohaterów komedii, od lewej: Paweł Królikowski, Małgorzata Foremniak i Krzysztof Wieszczek
Spektakl „Nina” warto zobaczyć m.in. ze względu na gwiazdorską obsadę. Nz. odtwórcy ról głównych bohaterów komedii, od lewej: Paweł Królikowski, Małgorzata Foremniak i Krzysztof Wieszczek
Fot. Artur Adeszko/ Tito Productions
 
Gerard - główny bohater komedii „Nina” napisanej przez Andre Roussina i Gabriela Arouta - to paryski bon vivant. Ubóstwia kobiety, a kobiety ubóstwiają jego. Prowadzi życie, o jakim marzą mniej atrakcyjni mężczyźni, jednak równoległe romansowanie z mężatkami, choć niezmiernie ekscytujące, wiąże się ze sporym ryzykiem i wieloma komplikacjami. Można się na przykład... zanadto zaangażować. Gerard postanawia więc zerwać z tytułową Niną, której wizyty właśnie oczekuje w swojej garsonierze.
 
Tymczasem mąż Niny, Adolphe, odkrywa, że żona go zdradza i postanawia zlikwidować rywala. Planuje zbrodnię. Ale czy zakatarzony finansista, hipochondryk i fajtłapa jest dobrym materiałem na mordercę?
 
Tego dnia strzały padną nie raz. Jednak cokolwiek zaplanowali mężczyźni, to i tak kobieta zdecyduje o biegu wydarzeń. Najbardziej nieobliczalna okazuje się bowiem ona - kobieta totalna, kobieta wulkan, której nikt, ani nic nie zatrzyma - Nina. Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, a baba pośle w diabły wszystkich, którzy staną jej na drodze do miłości. 
 
Reżyseria: Maciej Kowalewski. Występują: Małgorzata Foremniak (Nina), Paweł Królikowski (Adolphe), Krzysztof Wieszczek (Gérard) oraz Maciej Kowalewski (Inspektor / Mężczyzna / René).
 
Spektakl zobaczymy na Scenie Teatralnej NOT (Gdańsk, ul Rajska 6) w środę, 20 marca. Początek o godz. 20:00. Bilety w promocji: 35 zł, normalne 80-120 zł. Dostępne m.in. na mojbilet.eu i kupbilecik.pl.
 
 
 
Uwaga! Mamy dla naszych czytelników pięć dwuosobowych zaproszeń na to wydarzenie. Aby otrzymać jedno z nich, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Wygrywa pięć pierwszych osób, które prześlą prawidłową odpowiedź.
 
Pytanie: Kto wciela się w rolę tytułowej bohaterki spektaklu „Nina”?
Odpowiedzi, z podaniem własnego imienia i nazwiska, należy przesyłać do środy, 20 marca, 2019 roku, do godz. 12:00 na adres mailowy: konkurs@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: Nina - konkurs. Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą elektroniczną w dniu rozwiązania konkursu, tj. 20 marca, również drogą elektroniczną przekażemy bilety (do wydrukowania lub ściągnięcia na smartfon). 
 
 
 
REGULAMIN KONKURSU
 
 1. Organizatorem konkursu „Nina - wygraj bilety na spektakl” jest Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz mojbilet.eu.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: Nina - konkurs.
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest jeden podwójny bilet na spektakl, który odbędzie się 20 marca 2019 r.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu.
 
Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji konkursu, w wysłanym przez uczestnika w mailu do redakcji. 
 

 

 

oprac. AOwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl