PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Targi kosmetyczne - weekend dla urody

Targi kosmetyczne - weekend dla urody
Blisko 200 firm i marek uczestniczy w 18. edycji Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA, które można odwiedzić w ten weekend (3-4 października) w gdańskim AmberExpo. Coś dla siebie znajdą na nich zarówno nastolatki, kandydatki na panny młode, jak i kobiety dojrzałe.

Kosmetyka, fryzjerstwo, makijaż i wizaż, pielęgnacja dłoni i paznokci, zdrowy styl życia to najważniejsze działy targów. Będzie tu można zapoznać się z kosmetycznymi i fryzjerskimi nowościami oraz kupić produkty w promocyjnych cenach, a także skorzystać z porad fachowców. W programie znalazła się między innymi prezentacja profesjonalnych usług i produktów dla pań dbających o zdrowie: porady dietetyków, analiza składu i masy ciała, konsultacje trenera personalnego, trening funkcjonalny i EMS, fitness, dobór obuwia do biegania, rehabilitacja, prezentacja oferty klinik stomatologicznych. Będzie też okazja, żeby zobaczyć, jak podkreślać urodę kobiety, która już dawno temu zdała maturę - w ramach targów odbędą się bowiem 16. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej.

AmberExpo powinny również odwiedzić w ten weekend panie przygotowujące się do ślubu. Makijaż ślubny będzie bowiem przewodnim tematem obrad Ogólnopolskiego Kongresu Wizażystów. Z programu kongresu wynika, że makijażem dominujący obecnie w trendach ślubnych jest „make-up no make-up”…

Impreza będzie otwarta dla zwiedzających w sobotę od 10 do 18, a w niedzielę od 10 do 17. Jednodniowy bilet wstępu dla jednej osoby kosztuje 15 zł.

Pełny program i listę wystawców 18. Targów URODA można znaleźć na http://urodatargi.amberexpo.pl