PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Sylwestrowe last minute klubowe. Gdzie i za ile?
Sylwestrowe last minute klubowe. Gdzie i za ile?
Lata 70., 90., a może współczesne klimaty gorącej Brazylii? Gdańskie kluby stawiają na sylwestrową różnorodność i prześcigają się w wymyślnych imprezach tematycznych.

archiwum

 

Dwie dekady wstecz

Jak co roku, tematyczna impreza sylwestrowa odbędzie się w Parlamencie (Gdańsk, ul. św. Ducha 2). Tym razem klub przywróci do łask lata 90. W sentymentalną podróż zabierze duet: DJ CJ Deagol BoBo oraz MC Plum De Jack, a klimat tamtych lat przypomną popularne wówczas gry i zabawy. Początek imprezy o godz. 21. Bilety: 50 zł, miejsce siedzące dodatkowo płatne 20 zł. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod nr. 501 167 639 lub mailowo: sylwester@parlament.com.pl.

 

Wtedy na topie był Wham!

Jeszcze dekadę wcześniej cofnie imprezowiczów sylwestrowa impreza w Wydziale Remontowym (Gdańsk, pl. Solidarności) z muzyką na żywo. Podczas „Walki Dekad Live” klimat lat 80. i 90. przypomną trójmiejscy muzycy z Moose The Tramp (finalista „Must Be The Music”), Golden Life i FUZZ. Impreza rozpocznie się o godz. 19.30. Bilety: w przedsprzedaży 45 zł, w dniu imprezy 55 zł. Liczba miejsc ograniczona.

 

Partyjniacy się bawią

Klub Protokultura (Gdańsk, ul. Niterów 29B) w swojej tęsknocie za dawnymi czasami poszedł o krok dalej. W nocy z czwartku na piątek odbędzie się tam Partyjny Zjazd Sylwestrowy Delegatów. Królować będzie oczywiście klimat PRL (mile widziane przebrania) oraz przeboje muzyki od lat 70. do 90. Impreza rozpocznie się o godz. 20 i potrwa do rana. Bilety: w przedsprzedaży 129 zł, w dniu imprezy 150 zł. W cenie dania ciepłe, zakąski oraz szampan. Rezerwacji miejsc można dokonywać pod nr. 792 443 111 lub mailowo: kontakt@protokultura.pl.

 

Stoczniowe disco

Szalone, roztańczone lata 70. w amerykańskim stylu przypomni z kolei klub Buffet (Gdańsk, ul. Doki 1/145B). Błyskoteka Stoczniowego Człowieka zapewni zabawę do białego rana w rytmach disco. Zagrają gdański duet Jazxing oraz DJ-e Beautiful Monty i To ja Drozda. Początek imprezy o godz. 21. Bilety: w przedsprzedaży 15 zł, przy zakupie 4 sztuk: 50 zł. Miejsce siedzące dodatkowo płatne 10 zł. W dniu imprezy 25 zł. W cenie biletu shot o północy.

 

Tylko noir

Kolejna propozycja spodoba się natomiast miłośnikom bardziej współczesnych brzmień. Kolonia Artystów (Gdańsk, al. Grunwaldzka 51) zaprasza do wspólnego świętowania pierwszego sylwestra w nowej siedzibie. Impreza rozpocznie się o godz. 22. Na dobry początek trójmiejski DJ ukrywający się pod pseudonimem Pikador zagra kawałki artystów z brytyjskiej wytwórni Planet Mu, będzie można także obejrzeć wystawę-niespodziankę. O północy scenę przejmie gdański DJ i producent Rhythm Baboon, który gościł m.in. na tegorocznym festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Sylwestrowe szaleństwo w Kolonii potrwa do godz. 3. Bilety: 100 zł, w cenie lampka wina z bąbelkami o północy, białe wino i poczęstunek. Uwaga, obowiązuje dress code: stroje w kolorze czarnym. Rezerwacji miejsc można dokonywać pod adresem: kolonia.artystow@gmail.com.

 

Rockowo-filmowo

Klub Metro (Gdańsk, ul. Leona Miszewskiego 12/13) zaprasza na bal przebierańców w klimatach rockowo-filmowych. Warto się przyłożyć w wyborze stroju, bo najbardziej pomysłowi mogą liczyć na nagrody. Rockowy klimat zapewni rezydent klubu, DJ Jaca. Na bawiących się czekać będzie butelka szampana (jedna na stolik) i przekąski (kanapki, paluszki, chipsy i żurek), można także przynieść własne jedzenie. Impreza rozpocznie się o godz. 21 i potrwa do godz. 4. Bilety: przedsprzedaż 50 zł, w dniu imprezy 60 zł. Liczba miejsc ograniczona, rezerwacji można dokonywać pod nr. 503 925 903.

 

Słodkie życie aniołów

Miasto Aniołów (Gdańsk, ul. Chmielna 26) zachęca do spędzenia nocy sylwestrowej w gorących klimatach. Podczas Dolce Vita City of Angels, show zapewni polska grupa taneczna Tancerze.pl, znana m.in. z udziału w projekcie Samba Fever. Można się spodziewać, że będzie bardzo energetycznie, bo tylko na rozgrzewkę tancerki zabiorą gości w świat złotych lat ery jazzu, by następnie wprowadzić ich w gorący klimat dzikich plaż Polinezji i Afryki. Show zakończy pokaz karnawałowej samby prosto z Brazylii. Muzyczne atrakcje zapewni rezydent klubu, DJ Mike G, a towarzyszyć mu będzie artysta o pseudonimie Maleo Conga Show. Bilety: 50 zł (dopłata za miejsce siedzące 30 zł), bilet VIP 160 zł (w cenie catering, miejsce siedzące, osobny bar, serwis oraz szatnia). Rezerwacji można dokonywać pod nr. 504 025 222.

 

Gorąca Brazylia

Brazylijski karnawał to z kolei motyw przewodni sylwestra w klubie Bunkier (Gdańsk, ul. Olejarna 3), który tej nocy zmieni się w egzotyczne Rio de Janeiro. Na gości czekać będą dwa parkiety: górny z największymi hitami rockowymi i reggae, oraz dolny, gdzie królować będą samba, raga i dancehall. Impreza rozpoczyna się o godz. 21, ale wejść do klubu można będzie już od godz. 17. Potrwa aż do 6 rano. Bilety: przebrani (bez rezerwacji miejsca, bez cateringu): 20 zł, nieprzebrani (bez rezerwacji miejsca, bez cateringu): 30 zł, rezerwacja miejsca z cateringiem i wstępem do klubu: 99 zł. Rezerwacji można dokonywać pod adresem: biuro@bunkierclub.pl lub telefonicznie pod nr. 530 917 788.

 
Zobacz też:
Agata Olszewskawww.gdansk.plagata.olszewska@gdansk.pl
Agata Olszewska - najnowsze
Agata Olszewskawww.gdansk.plagata.olszewska@gdansk.pl
Agata Olszewska - najnowsze