PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Studencie i absolwencie - zgłoś się na Wakacyjny Staż. Ostatnia szansa - tylko dziś
Studencie i absolwencie - zgłoś się na Wakacyjny Staż. Ostatnia szansa - tylko dziś
Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie wakacyjnystaz.pl. Czas na zgłoszenia jest do 9 maja br. W tym roku 82 przedsiębiorców, firm i instytucji publicznych ufundowało 370 płatnych miejsc stażowych!

Gala finałowa podsumowująca XV edycję Wakacyjnego Stażu w 2017 r.
Gala finałowa podsumowująca XV edycję Wakacyjnego Stażu w 2017 r.
Dominik Paszliński/gdansk.pl

O płatne staże mogą się starać studenci wszystkich lat i kierunków studiów, z Polski i z zagranicy. W “Wakacyjnym Stażu 2018” biorą udział instytucje publiczne oraz firmy reprezentujące najróżniejsze branże gospodarki - od bankowej, po deweloperską, finansową, hotelarską, IT, kosmetyczną, księgową, medialną, telekomunikacyjną czy turystyczną.

Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie wakacyjnystaz.pl w terminie do dnia 9 maja br.

Czas trwania stażu wynosi minimum miesiąc - w okresie od lipca do końca września, a termin ustalany jest indywidualnie z fundatorem stażu. Laureaci projektu otrzymują gwarancję wynagrodzenia - minimum 1400 zł brutto za miesiąc pracy - z uwzględnieniem obowiązującej minimalnej stawki godzinowej wynagrodzenia.

„Wakacyjny Staż" pozwala młodym ludziom postawić pierwsze kroki na drodze do kariery zawodowej i zdobyć praktyczne umiejętności oraz cenne doświadczenie. Niejednokrotnie projekt jest także szansą na zdobycie stałego zatrudnienia. Różnorodność ofert sprawia, że każdy zainteresowany będzie mógł spróbować sił czy to w biznesie czy w innej dziedzinie zawodowej.

W ubiegłym roku blisko połowa ankietowanych laureatów otrzymała oferty pracy po zakończeniu staży.

Oferty staży dostępne są na stronie: wakacyjnystaz.pl.

Informacje o akcji można również znaleźć na Facebooku Miasta Gdańska oraz na trójmiejskich uczelniach, gdzie dostępne są materiały promocyjne projektu.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem na wakacyjnystaz.pl.

oprac. AUwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl