PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.
Street Food & Art Festival - artystyczna i kulinarna uczta. Konkurs dla Czytelników
Street Food & Art Festival - artystyczna i kulinarna uczta. Konkurs dla Czytelników
Jedzenie, sztuka i zabawa, dwa dni pełne atrakcji dla całej rodziny. W sobotę i niedzielę, 1-2 czerwca, na terenie Forum Gdańsk odbędzie się Street Food & Art Festival. Dla naszych Czytelników mamy bezpłatne podwójne zaproszenia do food trucków. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie.
W ramach imprezy goście będą mieli do wyboru ponad 30 food trucków reprezentujących kuchnie niemal z każdego zakątka świata
W ramach imprezy goście będą mieli do wyboru ponad 30 food trucków reprezentujących kuchnie niemal z każdego zakątka świata
fot. materiały organizatora

 

Street Food & Art Festival to dwa dni wypełnione oryginalnym, pysznym jedzeniem oraz różnymi atrakcjami.  

W ramach imprezy goście będą mieli do wyboru ponad 30 food trucków reprezentujących kuchnie niemal z każdego zakątka świata. Będą też pokazy artystów reprezentujących najróżniejsze dziedziny sztuki ulicznej. 

Więcej o Street Food & Art Festival w naszym Kalendarzu Wydarzeń.  


Street Food & Art Festival odbędzie się 1-2 czerwca na terenie Forum Gdańsk (poziom 0). W sobotę impreza potrwa od godz. 12.00 do 21.00, w niedzielę od 12.00 do 20.00. Wstęp bezpłatny.


KONKURS DLA CZYTELNIKÓW

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia do food tracków podczas Street Food & Art Festival w dniach 1-2 czerwca na terenie Forum Gdańsk. Trzeba odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie.

PYTANIE:

Ile goli Lechia Gdańsk strzeliła Jagiellonii Białystok w tegorocznym sezonie ligowym i Pucharu Polski?

Odpowiedzi z podaniem własnego imienia i nazwiska należy przesyłać do czwartku, 30 maja 2019 roku, do godz. 12.00 na adres e-mail: konkurs@gdansk.pl. W temacie maila prosimy wpisać: FOOD TRACK. Zwycięzców o sposobie odbierania zaproszeń poinformujemy drogą elektroniczną na adres mail, z którego została wysłana odpowiedź na zadane pytanie konkursowe. 

REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu "zaproszenia do food tracków podczas Street Food & Art Festival" są Gdańskie Centrum Multimedialne Spółka z o.o. ul. Andruszkiewicza 5, 80-601 Gdańsk (wydawca portalu www.gdansk.pl) oraz Festiwal Smaków FOOD Trucków.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na stronie www.gdansk.pl i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Data trwania konkursu jest ustalana niezależnie dla każdego konkursu i jest podana przy opisie konkursu. Przy czym dzień zakończenia konkursu jest dniem podania zwycięzcy konkursu.
 4. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić w każdym momencie jego trwania.
 5. Udział w konkursie polega na przesłaniu poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe na adres konkurs@gdansk.pl z wpisanym tematem maila: "FOOD TRACK".
 6. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, której e-mail trafi na adres elektroniczny organizatora w jak najszybszym czasie.
 7. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie do food tracków podczas Street Food & Art Festival w dniach 1-2 czerwca na terenie Forum Gdańsk.
 8. Ogłoszenie wyników następuje po rozstrzygnięciu konkursu.
 9. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej na wskazany adres e-mail lub numer telefonu.
 10. Zwycięzca zobowiązany jest wysłać na adres organizatora konkurs@gdansk.pl potwierdzenie otrzymania informacji o przyznanej nagrodzie.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 12. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.

 

 

 

oprac. WGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl