Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Stogi. Ukradziono trucizny - policja ich szuka i ostrzega przed kontaktem

Z magazynu na Stogach skradziono środki ochrony roślin o nazwach: QUICKPHOS, PHOSTOXIN i DEGESCH. Mogą być niebezpieczne dla osób mających z nimi bezpośredni kontakt. Policja prosi o pomoc w ich odnalezieniu. Informacje można przekazać osobiście: Komisariat Policji VII, Gdańsk ul. Ugory 9, tel. 58 32-16-622 lub dzwoniąc na numery alarmowe 997 i 112.

Stogi. Ukradziono trucizny - policja ich szuka i ostrzega przed kontaktem
A
A
data publikacji: 24 czerwca 2017 r.

Materiały policji

W sobotę, 24 czerwca, policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do magazynu ze środkami ochrony roślin znajdującego się na terenie jednej z firm w Gdańsku. Skierowani na miejsce funkcjonariusze z komendy miejskiej i komisariatu na Stogach wstępnie ustalili, że nieznany sprawca lub sprawcy włamali się do magazynu, skąd ukradli: środki o nazwie QUICKPHOS, środki o nazwie PHOSTOXIN i środki o nazwie DEGESCH.

W/w substancje mogą stwarzać zagrożenie dla osób, które mają z nimi bezpośredni kontakt.

Postępowanie prowadzone jest przez policjantów z komisariatu na Stogach. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VII w Gdańsku przy ul. Ugory 9, tel. 58 32-16-622 lub dzwoniąc na numery alarmowe 997 i 112.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia opakowań skradzionych środków, wszystkie osoby które w jakikolwiek sposób mogą wejść lub weszły w kontakt z tymi substancjami prosimy o nie otwieranie opakowań i natychmiastowe poinformowanie najbliższej jednostki Policji.

Materiały policji

Materiały policji

Materiały policji

-
oprac. AU (0)
www.gdansk.pl
-
oprac. AU (0)
www.gdansk.pl