PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Śródmieście. Na co przeznaczyć środki w budżecie 2020 Rady Dzielnicy? Złóż wniosek

Śródmieście. Na co przeznaczyć środki w budżecie 2020 Rady Dzielnicy? Złóż wniosek
Rada Dzielnicy Śródmieście zachęca mieszkańców do składania propozycji wydatków w ramach budżetu RD w bieżącym roku. Na propozycje radni czekają do wtorku, 4 lutego. Następnie planują 2-tygodniowe konsultacje w sprawie opracowanego m.in. na ich podstawie projektu budżetu. Jak złożyć propozycję?
Rada Dzielnicy Śródmieście zachęca do składania propozycji wydatków z tegorocznego budżetu RD
Rada Dzielnicy Śródmieście zachęca do składania propozycji wydatków z tegorocznego budżetu RD
Fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

 

- Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestniczenia w ustaleniu uchwały budżetowej Rady Dzielnicy Śródmieścia. Każdy mieszkaniec może złożyć wniosek o dofinansowanie lub zrealizowanie projektu na rzecz naszej dzielnicy - zachęca Maksymilian Kieturakis, Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Śródmieście, podkreślając, by każdy wnioskodawca brał pod uwagę Statut Dzielnicy Śródmieście - nie każdy pomysł można bowiem zrealizować ze środków dzielnicowych.

Sprawdź statut Dzielnicy - Śródmieście 

 • W bieżącym roku Śródmieście dysponuje budżetem w wysokości 287 292 złotych.
  Radni zachęcają do składania wniosków w formie elektronicznej lub tradycyjnej do 4 lutego, do godz. 22.00. To nieprzekraczalny termin. Wnioski można przesłać na adres mailowy: srodmiescie@radadzielnicy.gdansk.pl lub zostawić, w tradycyjnej papierowej formie, w skrzynce pocztowej przy ul. Ogarnej 29/30.

  Ważne daty:
  4 lutego - Ostateczny, nieprzekraczalny termin na złożenie wniosków, do godziny 22.00
  5 lutego - Początek formalnych konsultacji nad projektem uchwały w sprawie przeznaczenia środków finansowych na działalność statutową Rady Dzielnicy Śródmieście na rok 2020
  19 lutego - Sesja Rady Dzielnicy Śródmieście - głosowanie nad uchwałą budżetową

oprac. KGwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl