PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Sprzedaż karnetów i biletów na pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu

Sprzedaż karnetów i biletów na pływalnie Gdańskiego Ośrodka Sportu
Trwa sprzedaż karnetów i biletów na miejskie pływalnie zarządzane przez Gdański Ośrodek Sportu. To idealny moment, aby zaplanować swoją aktywność na jesień, zimę i wiosnę, ponieważ sprzedaż dotyczy roku szkolnego 2021/2022. Funkcjonowanie pływalni będzie uzależnione od obowiązujących obostrzeń rządowych.
Więcej artykułów poświęconych Gdańskowi znajdziesz na stronie głównej gdansk.pl
Każdy posiadacz Karty Miejskiej może liczyć na zniżkę 10 procent. Na zdjęciu uczestnicy turnieju hokeja podwodnego na basenie przy ul. Chałubińskiego w lutym 2019 roku
Każdy posiadacz Karty Miejskiej może liczyć na zniżkę 10 procent. Na zdjęciu uczestnicy turnieju hokeja podwodnego na basenie przy ul. Chałubińskiego w lutym 2019 roku
fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

 

Harmonogram pracy pływalni GOS zmienił się 1 września. Od tego momentu obowiązują też nowe karnety. Przewagą karnetu w stosunku do wejściówki jednorazowej jest przede wszystkim fakt, że karnet mobilizuje do regularnego korzystania z pływalni, a co za tym idzie – cyklicznej aktywności. Warto wspomnieć o tym, że ceny za jedno wejście przy zakupie karnetów są niższe niż cena biletów jednorazowych, a im dłuższy okres korzystania z pływalni, tym zniżki stają się znacznie korzystniejsze. Co więcej, każdy posiadacz Karty Miejskiej może liczyć na zniżkę 10%, a sama karta w tym przypadku stanie się nośnikiem zakupionej usługi, co znacznie usprawnia wejście na pływalnię.

Wejściówki najłatwiej nabyć drogą elektroniczną. Panel sprzedażowy znajduje się bezpośrednio na stronie plywalniegdansk.pl, a proces zakupu ogranicza się do zaledwie kilku kliknięć, z dowolnego urządzenia typu telefon, tablet, komputer. Bilety i karnety można oczywiście zakupić także w sposób tradycyjny, w kasach pływalni. Oprócz tego, w każdym z obiektów honorowane są karty: MultiSport, FitProfit oraz Ok System.

Oferta sprzedaży obejmuje:

  • Bilety jednorazowe
  • Karnety na 4, 12, 24 lub 40 wejść, w tym rodzinne
  • Karnety na okaziciela
  • Karnety open

Wszystkie osoby chętne do skorzystania z pływalni, a mające ewentualne obawy związane z przebywaniem w wodzie, można uspokoić. Liczne instytucje zdrowia publicznego na całym świecie, w tym WHO i CDC zgodnie podkreślają, że nie wykazano dotychczas przypadków zakażenia SARS-CoV-2 poprzez wodę przeznaczoną do spożycia ani wodę do celów rekreacyjnych o kontrolowanej jakości, w tym wodę w basenach kąpielowych, poddawaną uzdatnianiu i dezynfekcji.

Ponadto, GOS wprowadził szereg kroków, które służą bezpieczeństwu osób korzystających z obiektów. Drzwi wejściowe są cały czas otwarte, więc nie ma potrzeby dotykania klamek, poza tym można skorzystać z dezynfekcji rąk. Część infrastruktury, jak na przykład niektóre krzesełka w poczekalni, są wyłączone z użytku, żeby można było zachować bezpieczną odległość. Po każdym kliencie dezynfekowane są szafki oraz kluczyki, na bieżąco sprzątane i dezynfekowane są elementy bezpośredniego kontaktu na całym obiekcie.

Wciąż obowiązują zasady zasłaniania ust i nosa maseczką od momentu wejścia na obiekt aż do strefy szatni oraz zachowanie bezpiecznego, wynoszącego 1,5 metra dystansu społecznego.

W ślad za obowiązującymi restrykcjami, do odwołania nie ma możliwości skorzystania z jacuzzi oraz sauny.

 

Grzegorz PawelecUrząd Miejski w GdańskuGdański Ośrodek Sportu
Grzegorz Pawelec - najnowsze
Grzegorz PawelecUrząd Miejski w GdańskuGdański Ośrodek Sportu
Grzegorz Pawelec - najnowsze