Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

SONDA: Noworoczne postanowienia gdańszczan i gości naszego miasta. Jakie są? Czy się ich trzymamy?

Przełom starego i nowego roku to dla wielu czas refleksji i podsumowań. Dla niektórych - także czas postanowień. Bywa, że każdego roku... tych samych postanowień. Ku sporemu zaskoczeniu naszej redakcji, żaden z bohaterów noworocznej sondy nie planuje w 2017 roku schudnąć ani rzucić palenia. Jakie zatem mają postanowienia? A może któreś już “udało się” złamać?

SONDA: Noworoczne postanowienia gdańszczan i gości naszego miasta. Jakie są? Czy się ich trzymamy?
A
A
data publikacji: 03 stycznia 2017 r.

Sonda przeprowadzona we wtorek, 3 stycznia 2016 r., na ul. Długiej i Długim Targu w Gdańsku:

-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora
-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora