Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

SONDA: Jak zareagować, gdy dostaniemy nietrafiony prezent?

Zapewne każdy, choć raz w życiu, dostał prezent, którego nie chciał. Jak zareagować w takiej sytuacji? Czy powiedzieć prawdę? A może udawać, że podarunek przypadł do gustu? Przed takimi dylematami lada chwila stanie wiele osób. Co zrobić - z podpowiedziami przychodzą gdańszczanie, bohaterowie naszej sondy.

SONDA: Jak zareagować, gdy dostaniemy nietrafiony prezent?
A
A
data publikacji: 23 grudnia 2017 r.

Temat może wydawać się pozornie błahy, ale w rzeczywistości taki nie jest. Prezenty, niezależnie od tego, ile pieniędzy na nie wydamy, są symbolem. Wyrazić mają fakt, że ktoś jest dla nas ważny, że zależy nam na sprawieniu drugiej osobie przyjemności i radości.

Choć może nam się wydawać inaczej, czas i energia, które włożymy w przygotowanie prezentu, są zawsze widoczne. Prezenty w których przygotowanie włożyliśmy serce, mają większą szansę przypaść do gustu obdarowanej osobie. Bo to serce, po prostu widać.

W natłoku obowiązków czasem trudno znaleźć czas na przygotowanie prezentów. Warto jednak popracować nad organizacją, bo zarówno darczyńca, jak i osoba do której trafi prezent, na tym skorzystają.

Co robić, gdy prezent okazał się nietrafiony? Gdańszczanie podpowiadają:-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora
-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora