Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

SONDA: Czy istnieje prezent pod choinkę, który na pewno trafi w Twój gust?

Jedni robią je z wyprzedzeniem, drudzy na ostatnią chwilę. Niezależnie od tego, kiedy dokładnie wybierzemy się na zakupy świąteczne, prezenty przygotować trzeba. Im szybciej, tym lepiej, bo dzięki temu unikamy niepotrzebnego stresu i dajemy sobie czas na przemyślane prezenty. Co jednak z tymi, którzy zostawiają ten temat na ostatnią chwilę? Oni też muszą sobie poradzić z prezentową presją. I przede wszystkim dla takich osób ta sonda może okazać się przydatna.

SONDA: Czy istnieje prezent pod choinkę, który na pewno trafi w Twój gust?
A
A
data publikacji: 21 grudnia 2017 r.

Naszą sondę przeprowadziliśmy na rogu dwóch ruchliwych gdańskich ulic - Heweliusza i Rajskiej. 

- Nie potrzebuję dużych prezentów, myślę że najmniejsze są najlepsze - mówi jedna z bohaterek sondy. - Takie od serca albo zrobione własnoręcznie są wyjątkowe.

Na własnoręczne zrobienie prezentu, czasu wiele nie zostało. Może jednak warto użyć wyobraźni i pięknie opakować rzecz, którą kupiliśmy? Obdarowana osoba na pewno to doceni.

Bohaterowie naszej sondy podpowiadają, jakie prezenty cieszą ich najbardziej. Z przeporowadzonych rozmów wynika jeden wniosek. Najbardziej cieszą prezenty, które nie są prezentami z przypadku, a odpowiadają na konkretne potrzeby, konkretnych osób. Kto jeszcze nie zamknął tego tematu i brakuje mu pomysłów, powinien posłuchać naszych rozmówców. Może któryś z nich okaże się dla Państwa inspiracją?

-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora
-
Natalia Gawlik (0)
www.gdansk.pl
natalia.gawlik@gdansk.pl
więcej tekstów autora