PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Siatkarski Lotos Trefl Gdańsk zaprasza kibiców na trening otwarty i po karnety!

Siatkarski Lotos Trefl Gdańsk zaprasza kibiców na trening otwarty i po karnety!
Lotos Trefl Gdańsk zaprasza swoich kibiców dziś, w czwartek, 10 sierpnia, o godz. 17.30 do Ergo Areny. Na płycie głównej odbędzie się trening otwarty „Gdańskich Lwów”. Zajęcia rozpoczną się od prezentacji graczy. Ruszyła także sprzedaż karnetów. Sprawdź, jakie są zniżki.

Siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk mają mnóstwo fanek. Na zdjęciu środkowy Bartosz Gawryszewski z jedną z nich. Gawryszewski odszedł z Gdańska do Espadonu Szczecin. Zastąpił go Amerykanin Daniel McDonell

Lotos Trefl Gdańsk - czyli Gdańskie Lwy - zapraszają dziś, w czwartek, 10 sierpnia, o godz. 17.30 do Ergo Areny. Na płycie głównej dbędzie się trening otwarty. Zajęcia rozpoczną się od prezentacji graczy. Wszystkich gości powita kapitan Mateusza Mika.

Po około dwugodzinnym treningu wszyscy fani zostaną zaproszeni do wspólnego zdjęcia oraz będzie czas na rozmowy z zawodnikami, zebranie przez kibiców autografów, czy pamiątkowe zdjęcia!

W trakcie zajęć siatkarzy, kibice - poza bacznym obserwowaniem ćwiczeń serwowanych „Gdańskim Lwom” przez trenera Andreę Anastasiego - będą mogli także wziąć udział w konkursie fotograficznym, a na młodszych fanów będzie czekać kącik gier Trefla.

Aktualny skład drużyny znajdziecie tutaj. Przypomnijmy, że do Gdańskich Lwów dołączył w tym sezonie Piotr Nowakowski, były zawodnik Resovii Rzeszów, mistrz świata (2014) i Europy (2009), zwycięzca Ligi Światowej w 2012 roku. 

Pierwsza runda PlusLigi rozpocznie się w weekend 30 września - 1 października.

Wcześniej w Gdańsku zobaczymy reprezentację Polski walczącą w mistrzostwach Europy. Biało-czerwoni zagrają w Ergo Arenie z Finlandią (26 sierpnia) i Estonią (28 sierpnia). 


Matuesz Mika z młodymi zawodniczkami w czasie meczu Lotos kontra kibice

Można już kupować karnety 

Abonament na sezon 2017/2018 obejmuje 15 meczów, które LOTOS Trefl rozegra w ramach fazy zasadniczej PlusLigi oraz spotkania w rundzie play-off (co najmniej jedno). Ceny rozpoczynają się od 149 zł w przypadku karnetów ulgowych i 199 zł za abonamenty normalne (kategoria III), kończąc na odpowiednio 299 i 399 zł w sektorach położonych najbliżej boiska. To oznacza, że maksymalna średnia cena za jeden bilet na mecz dla posiadacza karnetu to 18 zł w przypadku wejściówek ulgowych i niespełna 25 zł dla właścicieli abonamentów bez zniżek. 

Ile dokładnie można zaoszczędzić, decydując się na karnet? Rezerwując miejsce kategorii pierwszej, ponad 120 zł. A to równowartość czterech biletów. Ceny wejściówek w nowym sezonie pozostają bowiem niezmienione i zaczynać się będą od 5 zł w przypadku posiadania zniżki oraz 10 zł za bilety normalne (kategoria czwarta, niezależnie od przeciwnika), a kończyć na 20 i 30 zł (ulgowe; normalne) w przypadku meczów 'standard' oraz 30 i 40 zł podczas spotkań 'TOP' – z PGE Skrą Bełchatów, Asseco Resovią Rzeszów, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębskim Węglem. 

Sprzedaż uruchomiona zostanie już w czwartek, 10 sierpnia. Abonamenty będzie można nabywać przez internet za pośrednictwem strony www.trefl.ticketsoft.pl oraz w kasach klubowych w ERGO ARENIE (na kilka dni przed startem sezonu PlusLigi). Sprzedaż będzie prowadzona do pierwszego meczu LOTOSU Trefla w nowym sezonie PlusLigi. 

Osoby, które kupią karnet przez internet, przy wejściu na mecze będą mogły okazywać QR kod znajdujący się na potwierdzeniu zakupu bądź po starcie rozgrywek, w trakcie fazy zasadniczej, odebrać w kasie klubowej w ERGO ARENIE plastikową kartę, która także będzie upoważniać do wstępu na spotkania „gdańskich lwów”. 

Kibicom, którzy posiadali karnety w poprzednim sezonie i chcieliby nadal zajmować te same krzesełka na trybunach, dedykowana będzie rezerwacja miejsc. Będą one wyłączone z ogólnej sprzedaży do 24 sierpnia, a wybrać je będzie można poprzez zalogowanie się do swojego profilu w serwisie trefl.ticketsoft.pl. Osoby, które kupowały karnet stacjonarnie, bez rejestracji w systemie internetowym, będą mogły wybrać abonament w tym samym miejscu, kontaktując się mailowo lub telefonicznie z p. Kingą Rydzkowską (k.rydzkowska@lotostrefl.pl, tel. 509 925 105). 

Zniżki

Ulgowe bilety mogą nabywać uczniowie, posiadający ważną legitymację szkolną, studenci do 26. roku życia, a także seniorzy, którzy ukończyli 60 lat. 

Podobnie jak w ubiegłych sezonach na posiadaczy karnetów na mecze LOTOSUTrefla Gdańsk czeka 10% zniżki przy zakupie stałych abonamentów bądź biletów na poszczególne mecze koszykarzy Trefla Sopot. 

Co ponadto?

Posiadacze karnetów mają także możliwość nielimitowanego przekazania abonamentu znajomemu, jeśli sami nie mogą dotrzeć na mecz (w ramach tej samej strefy cenowej - posiadając karnet ulgowy, można przekazać go osobie, której także przysługują zniżki). Na właścicieli abonamentów będzie także czekać zniżka w klubowym sklepiku na rzeczy z najnowszej kolekcji, opatrzone siatkarskim lwem.  oprac. SŁwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl