PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
.

Są już bilety na koncert dla gdańszczan „Gdzie się podziały tamte prywatki”

Są już bilety na koncert dla gdańszczan „Gdzie się podziały tamte prywatki”
W sobotę, 28 kwietnia, o godz. 18:00 w Ergo Arenie zaśpiewają m.in. Wojciech Gąssowski, Rafał Brzozowski i Natalia Szroeder. Bilety w cenie 10 zł i 15 zł są dostępne w kasie nr 3 Ergo Areny, w salonach sieci EMPIK, Saturn, Media Markt oraz w bileterii internetowej Ticketmaster.pl.

Wojciech Gąssowski
Wojciech Gąssowski
wojciechgassowski.pl

Podczas koncertu pod tytułem „Gdzie się podziały tamte prywatki” na scenie pojawią się: Wojciech Gąssowski, Rafał Brzozowski, Mietek Szcześniak, Natalia Szroeder, Marie Napieralska, Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Dzięki materiałom filmowo-dźwiękowym ci artyści wystąpią w duetach z takimi wykonawcami jak Irena Santor czy Zbigniew Wodecki. Widowisko poprowadzi Artur Andrus.

Wojciech Gąssowski
Wojciech Gąssowski
wojciechgassowski.pl


Podczas koncertu publiczność usłyszy takie przeboje, jak „Gdzie się podziały tamte prywatki” i „Wojna domowa” wykonywane przez Gąsowskiego. Będzie można również pobawić się przy szlagierach, które przez lata królowały na prywatkach: „Moje serce to jest muzyk”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Nie liczę godzin i lat”, „Żółte kalendarze”, „Kochać” i „Jak minął dzień”.

Podczas koncertu będzie można także zobaczyć nagrodę główną w specjalnej loterii „PIT w Gdańsku! Się opłaca” dla wszystkich rozliczających podatek w Gdańsku, czyli Toyotę Yaris Hybrid w wersji premium. Na miejscu będzie możliwe zarejestrowanie swojego udziału w loterii.

Widowisko muzyczne dla mieszkańców Gdańska jest organizowane po raz trzeci. Poprzednie dwa koncerty – „Uciekaj moje serce” w 2016 oraz „Od bigbitu do rocka” w 2017 - okazały się sukcesem. W każdym z tych wydarzeń wzięło udział ponad 10 tysięcy osób.