PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Rusza cykl zawodów #RUNGDN. Inauguracja już w ten weekend - 27 i 28 lutego

Rusza cykl zawodów #RUNGDN. Inauguracja już w ten weekend - 27 i 28 lutego
Początek tegorocznej imprezy biegowej #RUNGDN planowany był na styczeń, ale w wyniku obostrzeń związanych z Covid-19 trzeba było zmienić termin. Bieg odbędzie się w dniach 27-28 lutego w nowej lokalizacji - na Stadionie Gdańsk.
#RUNGDN to idealna okazja do sportowej rywalizacji
#RUNGDN to idealna okazja do sportowej rywalizacji
źródło: Gdański Ośrodek Sportu


Wiosna coraz bliżej. Warto zadbać o formę i sprawdzić się w sportowej rywalizacji. Tegoroczny #RUNGDN odbędzie się w ostatni weekend lutego (27-28.02.2021). Początkowo planowano, że zawody zostaną rozegrane w nadmorskim lesie w Brzeźnie, teraz miejsce zostało zmienione. Oprócz niezwykle atrakcyjnej lokalizacji tegorocznych zawodów na Stadionie Gdańsk pozostałe założenia #RUNGDN nie zmieniły się.

Zawodnicy podczas biegu, ze względów bezpieczeństwa, nie spotkają się w zorganizowanej grupie. Każdy uczestnik będzie mógł rozpocząć swój bieg w godzinach 10:00-15:00, a limit osób biorących jednocześnie udział w imprezie wynosi 250 osób. Warunkiem udziału w wydarzeniu jest osobiste stawiennictwo po odbiór numeru startowego w Biurze Zawodów, które zlokalizowane będzie na wysokości sekretariatu Stadionu Gdańsk.


Bieg odbędzie się na dystansie 5 km lub 10 km, na pętli o długości 2,5 km (trasa nie posiada atestu PZLA). Została zmierzona urządzeniem GPS) . Każdy z uczestników będzie mógł wybrać dystans najlepiej dopasowany do swoich możliwości. Przed biegiem każdy otrzyma numer startowy, a wyniki zostaną udokumentowane poprzez system pomiaru czasu.

Link do zapisów – kliknij tutaj

REGULAMIN IMPREZY

Pakiety startowe dla uczestników #RUNGDN
Pakiety startowe dla uczestników #RUNGDN


Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:

  • 20 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – saszetkę New Balance do biegania. Limit ilościowy gadżetów 48 szt.,
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 100 szt.


Organizatorem #RUNGDN jest Gdański Ośrodek Sportu. Po ukończeniu trasy każdy biegacz, otrzyma okolicznościowy medal oraz gadżet.

oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl