PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

#RUNGDN w lesie. Sprawdź swoją formę w sportowej rywalizacji już w sobotę 24 lipca

#RUNGDN w lesie. Sprawdź swoją formę w sportowej rywalizacji już w sobotę 24 lipca
W sobotę 24 lipca odbędzie się #RUNGDN w lesie, kolejna popularna impreza biegowa organizowana przez Gdański Ośrodek Sportu. Warto pospieszyć się z rejestracją, bo liczba uczestników jest ograniczona. Lipiec w tym roku jest w Gdańsku niezwykle upalny, ale bieg w lesie z pewnością zapewni startującym odpowiedni komfort. Zapisy do 22 lipca (czwartek) do godz. 15.
#RUNGDN w lesie już w najbliższą sobotę
#RUNGDN w lesie już w najbliższą sobotę
źródło: GOS


Celem cyklu #RUNGDN jest popularyzacja i rozpowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej, a zarazem promocja zdrowego trybu życia. Gdański Ośrodek Sportu zaprasza na kolejne wydarzenie, w którym można sprawdzić się w rywalizacji z innymi. Ty razem bieg odbędzie się w lesie, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Jak zapewnia organizator, podobnie jak w poprzednich dwóch imprezach biegowych także i ta będzie miała swoją specyfikę. Start i meta usytuowane będą na polanie w Dolinie Czystej Wody. Trasa nie ma atestu PZLA, została wymierzona urządzeniami GPS, a dystans 5 kilometrów może mieć pewien margines błędu. Zawodnicy będą mieli do pokonania jedną pętlę trasy po leśnych ścieżkach.

mapa


GOS apeluje do uczestników sportowej rywalizacji o rozwagę oraz zachowanie bezpiecznego dystansu. Podczas imprezy po raz kolejny obowiązuje limit 250 startujących. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na #RUNGDN w lesie trwa do dnia 22.07.2021 do godz. 15:00

Zapisy do #RUNGDN w lesie
Regulamin RUNGDN-na-5-km (729.26 KB)

Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:

  • 29 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 6 szt.
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 6 szt.
  • 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN koszulka New Balance Limit ilościowy gadżetów 150 szt.

 

Pakiety startowe dla uczestników
Pakiety startowe dla uczestników

 

oprac. MWwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl