Portal Miasta Gdańska
PL | EN | DE

Rada Miasta Gdańska. Podsumowanie VII kadencji - zobacz wideoczat: wtorek, godz. 12.30

W czwartek, 8 listopada, odbędzie się ostatnia - uroczysta - sesja Rady Miasta Gdańska VII kadencji. Portal gdansk.pl jak zwykle przeprowadzi transmisję obrad na żywo. Już we wtorek, 6 listopada, zapraszamy na wideoczat, podsumowujący mijającą kadencję i jednocześnie zapowiadający przebieg ostatniej sesji.

Rada Miasta Gdańska. Podsumowanie VII kadencji - zobacz wideoczat: wtorek, godz. 12.30
A
A
data publikacji: 05 listopada 2018 r.
Bogdan Oleszek, przewodniczący RMG, podczas obrad
Bogdan Oleszek, przewodniczący RMG, podczas obrad
Grzegorz Mehring/www.gdansk.pl

Gościem programu “Wszystkie Strony Miasta” na portalu Gdańsk.pl będzie:

  • Bogdan Oleszek, przewodniczący Rady Miasta Gdańska VII kadencji


Pytania będą dotyczyć przede wszystkim dorobku VII kadencji, lat 2014-2018 - m.in. najważniejszych dla Gdańska uchwał podjętych przez radnych, najtrudniejszych debat, sytuacji, które najbardziej zapadły w pamięć. Zapytamy też o mniej znane gdańszczanom aktywności Rady Miasta Gdańska na forum krajowym i międzynarodowym - m.in. wizyty delegacji ukraińskich samorządowców, którzy odwiedzają Polskę m.in. w celu zapoznania się z modelami zarządzania, jakie są stosowane w Mieście Gdańsku.

Zapytamy także o przyszłość Rady Miasta Gdańska w nowej VIII kadencji lat 2018-2023. Będzie się ona różniła od poprzedniej nie tylko długością (pięć, zamiast czterech lat), ale też układem sił w sali obrad (dotąd były dwa kluby PO i PiS, teraz - trzy, PO, PiS i “Wszystko dla Gdańska” Pawła Adamowicza).

Program poprowadzi red. Roman Daszczyński.

“Wszystkie Strony Miasta”, we wtorek 6 listopada, o godz. 12.30. Czas trwania programu - ok. 25 minut. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

oprac. RD (0)
www.gdansk.pl
oprac. RD (0)
www.gdansk.pl