PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz i jej nowa zastępczyni Monika Chabior razem na czacie

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz i jej nowa zastępczyni Monika Chabior razem na czacie
Uczestniczką wtorkowego (1 grudnia) internetowego spotkania prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz z mieszkańcami będzie Monika Chabior - następczyni Piotra Kowalczuka na stanowisku z-cy prezydent ds. edukacji i usług społecznych. Początek czatu o godz. 18.00, transmisja m.in. na gdansk.pl.

 

Przypomnijmy - nominację Moniki Chabior na zastępczynię prezydent Gdańska ds. edukacji i usług społecznych ogłoszono 9 listopada br., po rezygnacji z tej funkcji Piotra Kowalczuka.


Ogłaszając nominację prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz zapowiedziała, że Monika Chabior obejmie stanowisko jej zastępcy 1 grudnia - i tak też się stanie. Nowa zastępczyni w swój pierwszy dzień pracy weźmie także udział we wtorkowym czacie prezydent Gdańska z mieszkańcami.

“To będzie jej pierwszy dzień pracy dla Miasta Gdańska. Przywitajmy panią prezydent wspólnie” - napisała Aleksandra Dulkiewicz na swoim profilu na Fb. Tam też o godz. 18.00 rozpocznie się czat, który transmitować będziemy równolegle na portalu gdansk.pl.

Pytania można zadawać już teraz w komentarzach pod postem zapowiadającym czat na profilu pani prezydent.

 

oprac. IBwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl