PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE

Prezydent Aleksandra Dulkiewicz - czat z mieszkańcami

Prezydent Aleksandra Dulkiewicz - czat z mieszkańcami
- Podyskutujmy o Gdańsku i sprawach, które was nurtują - zachęca do cotygodniowej rozmowy Aleksandra Dulkiewicz. Prezydent Gdańska spotka się z mieszkańcami on-line we wtorek, 2 czerwca, o godz. 18 na portalu gdansk.pl. Rozmowa będzie transmitowana również na profilu FB prezydent Gdańska.  
101587901_1582835321885834_4230871849774350336_n
 
FB Prezydent Gdańska

 

Czat z prezydent Dulkiewicz: - Wywieście flagi Gdańska na święto samorządów

 

Kochani, zapraszam na cotygodniowy czat na facebooku. Widzimy się o godz. 18.00, ale już teraz czekam na Wasze pytania o Miasto Gdańsk i sprawy, które są Wam najbliższe. Miłego dnia!

- pisze na swoim fanpage'u prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.


Dzisiejsze spotkanie będzie kolejną internetową wymianą zdań pomiędzy prezydent Aleksandrą Dulkiewicz a gdańszczankami i gdańszczanami. Tradycja spotkań on-line z mieszkańcami rozpoczęła się jeszcze przed pandemią i wprowadzonymi w związku z nią obostrzeniami. 

Tydzień temu rozmowę dominował m.in. temat 30-lecia powstania samorządów. Prezydent przypomniała, że 27 maja 1990 roku, czyli 30 lat temu, odbyły się w Polsce wolne, demokratyczne wybory do rad gmin.

- Gminy, miasteczka i miasta uzyskały swoją samorządność - mówiła Aleksandra Dulkiewicz. - Samorządność dla mnie oznacza, że bierzemy sprawy w swoje ręce: razem się dogadujemy, szukamy kompromisu, znajdujemy finansowanie różnych pomysłów, które ulepszają nasze życie od infrastruktury po budowę tkanki społecznej. 

Na jakie pytania odpowie tym razem prezydent Gdańska?

Na profilu FB prezydent Dulkiewicz już teraz można zadawać pytania.

 

Czat z prezydent Gdańska. Mniej wpływów do miejskiej kasy w dobie pandemii

 

Transmisja na www.facebook.com/A.Dulkiewicz oraz www.gdansk.pl we wtorek, 2 czerwca. Początek o godz. 18.00.

oprac. AUwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl