PORTAL MIASTA GDAŃSKA
PL | EN | DE
Karnawałowe Tango Show w Filharmonii Bałtyckiej
Karnawałowe Tango Show w Filharmonii Bałtyckiej
Najsłynniejsze tanga, m.in. Astora Piazzolli i Carlosa Gardela - autora „Por una cabeza”, znanego z pamiętnego filmu „Zapach kobiety” zabrzmią w niedzielę, 3 lutego, w Filharmonii Bałtyckiej na Ołowiance. Bilety - ostatnie sztuki - jeszcze są.
Grzegorz Frankowski Trio towarzyszyć będzie Katarzynie Jamróz podczas karnawałowego koncertu w Filharmonii Bałtyckiej, 3 lutego
Grzegorz Frankowski Trio towarzyszyć będzie Katarzynie Jamróz podczas karnawałowego koncertu w Filharmonii Bałtyckiej, 3 lutego
mat. prasowe


Podczas wieczoru z „Karnawałowym Tango Show", który odbędzie się w niedzielę, 3 lutego, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej (Gdańsk, ul. Ołowianka 1), usłyszymy między innymi tanga Astora Piazzolli, Carlosa Gardela, Jerzego Petersburskiego i Grzegorza Frankowskiego. W reprtuarze obowiązkowo nie zabraknie m.in słynnego tanga Gardela - „Por una cabeza” znanego z kultowego filmu „ Zapach kobiety”.

Najsławniejsze, przebojowe tanga argentyńskie i polskie usłyszymy w wykonaniu Katarzyny Jamróz - aktorki i piosenkarki, laureatki Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Artystka wystąpi z akompaniamentem najlepszych w Polsce interpretatorów tanga - triem Grzegorza Frankowskiego z Krakowa. Dzięki pasji i charyzmie artystów poznamy bliżej fenomen tanga, jednego z najbardziej porywających gatunków muzyki i tańca na świecie.

Na scenie staną: Katarzyna Jamróz (wokal), Piotr Kopietz (bandoneon), Jacek Bylica (fortepian) oraz Grzegorz Frankowski (kontrabas). Dodatkowo muzykom towarzyszyć będzie profesjonalna para taneczna, która da niezapomniany pokaz na parkiecie: Agnieszka Stach i Tymoteusz Ley. 
Początek koncertu o godz. 19.00. 

Bilety w cenie 45 – 120 zł:
- kasa Filharmonii tel. 58 320 62 62 
- salony EMPiK
www.bilety24.pl
www.ebilet.pl
www.kupbilecik.pl
www.biletyna.pl

oprac. AOwww.gdansk.plredakcja@gdansk.pl